Mojmírka, 152,3 m2 – podnikajte v novom blízko centra

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Mojmírova | 152 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj dva komerčné priestory v novobudovanom komornom rezidenčnom

Publikované: 21.03.2022 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Piešťany

Cena dohodou

Top
Top

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²

Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Trnava

209,300 € 2858 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Znížená cena PREDAJ 6i RD s pekným výhľadom a pozemkom 863m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 260 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 1231 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i bungalov novostavba 130m2 s garážou, Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2538 €/m²

Top
Top

Exkluzívne Na PREDAJ 3-izbový mezonet 105m2 v novostavbe s terasou a parkovaním, Nitra-Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | 105 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

OCCAM | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Stavebný pozemok s kompletným projektom a povoleniami

Reality Liptovská Teplička

Rekreačný pozemok | Teplická | 7,224 m²

Tiny House Resort – Liptovská Teplička Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj stavebný poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Liptovská Teplička

800,000 € 111 €/m²

Top
Top

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 626 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 626 m²

626 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciál

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnovec

54,000 € 86 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Janegova & Partners - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PROJEKT S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Agátová | 6,000 m²

Hľadáte pripravený projekt s vysokým výnosovým potenciálom v hlavnom meste? Ponúkame Vám na pr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Top
Top

VÝHODNÁ PONUKA - 4 izbový bungalov v HOLODOME s potokom na pozemku

Reality Prašník

Rodinný dom | Prašník | 100.2 m²

!!!VÝHODNÁ PONUKA !!! Ponúkame Vám na predaj za zvýhodnenú cenu 195.500 € HOLODOM 4 izbového bu

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1555 €/m²

Top
Top

TOP Novinka priamo od developera: Výborne riešený nový 6 izb. rodinný dom v štandarde v Dúbravke aj pre VEĽKÚ RODINU !

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | 155 m²

Luxus, ktorý si zaslúžite. Domov, ktorý vás očarí. Na predaj je posledný dom: holodom v cene

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

669,900 € 4761 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt – komfort pre rodiny, veľkorysé presvetlenie a prémiový štandard (66–69,52 m²)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Senecka cesta | 69.51 m²

3-izbové byty v projekte púpavy Bernolák sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

207,000 € 2978 €/m²

Top
Top

4-izbový byt – veľkorysý priestor pre náročných, prémiový štandard v cene (87,74 m²–89,59 m²)

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Senecka cesta | 87.74 m²

Najväčšie byty v projekte púpavy Bernolák sú určené pre tých, ktorí hľadajú priestor, svetlo a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

285,300 € 3252 €/m²

Top
Top

2,5-izbový byt – flexibilný priestor, ideálny pre prácu z domu či menšiu rodinu (58 m²)

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Senecka cesta | 58.02 m²

Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bernolákovo

194,700 € 3356 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OCCAM | SKOLAUDOVANÉ Prémiová 5i novostavba navrhnutá s dôrazom na dizajn a komfort - Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

949,000 € 4670 €/m²

Top
Top

OCCAM | Exkluzívny Chalet so súkromným wellness | Jasná – Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny 2-izbovy dvojpodlažný apartmán v centre strediska Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 51.19 m²

Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Moderný 1-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 3006 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Automation Testing title 892577583

Reality Medzilaborce

Garsónka | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 576091195

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 751066200

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 162555180

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 955897619

Reality Medzilaborce

Reštaurácia | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 430908299

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 660191128

Reality Medzilaborce

Garsónka | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 103504872

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)