OCCAM | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Stavebný pozemok s kompletným projektom a povoleniami

Reality Liptovská Teplička

Rekreačný pozemok | Teplická | 7,224 m²

Tiny House Resort – Liptovská Teplička Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj stavebný poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Teplička

Info v RK

Top
Top

Začnite písať svoj nový príbeh v Trnovci – pozemok 626 m2 pre váš vysnívaný domov

Reality Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 626 m²

626 m² priestoru pre bývanie snov | pokojná lokalita | inžinierske siete | investičný potenciál

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnovec

54,000 € 86 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Janegova & Partners - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PROJEKT S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Agátová | 6,000 m²

Hľadáte pripravený projekt s vysokým výnosovým potenciálom v hlavnom meste? Ponúkame Vám na pr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Top
Top

VÝHODNÁ PONUKA - 4 izbový bungalov v HOLODOME s potokom na pozemku

Reality Prašník

Rodinný dom | Prašník | 100.2 m²

!!!VÝHODNÁ PONUKA !!! Ponúkame Vám na predaj za zvýhodnenú cenu 195.500 € HOLODOM 4 izbového bu

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1555 €/m²

Top
Top

TOP Novinka priamo od developera: Výborne riešený nový 6 izb. rodinný dom v štandarde v Dúbravke aj pre VEĽKÚ RODINU !

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | 155 m²

Luxus, ktorý si zaslúžite. Domov, ktorý vás očarí. Na predaj je posledný dom: holodom v cene

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

669,900 € 4761 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt – komfort pre rodiny, veľkorysé presvetlenie a prémiový štandard (66–69,52 m²)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Senecka cesta | 69.51 m²

3-izbové byty v projekte púpavy Bernolák sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

207,000 € 2978 €/m²

Top
Top

4-izbový byt – veľkorysý priestor pre náročných, prémiový štandard v cene (87,74 m²–89,59 m²)

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Senecka cesta | 87.74 m²

Najväčšie byty v projekte púpavy Bernolák sú určené pre tých, ktorí hľadajú priestor, svetlo a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

285,300 € 3252 €/m²

Top
Top

2,5-izbový byt – flexibilný priestor, ideálny pre prácu z domu či menšiu rodinu (58 m²)

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Senecka cesta | 58.02 m²

Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bernolákovo

194,700 € 3356 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OCCAM | SKOLAUDOVANÉ Prémiová 5i novostavba navrhnutá s dôrazom na dizajn a komfort - Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

949,000 € 4670 €/m²

Top
Top

OCCAM | Exkluzívny Chalet so súkromným wellness | Jasná – Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny 2-izbovy dvojpodlažný apartmán v centre strediska Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 51.19 m²

Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Moderný 1-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 3006 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou, Vrbové

Reality Vrbové

2 izbový byt | Družstevná | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

107,900 €/mesiac 2398 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou

Reality Vrbové

3 izbový byt | Družstevná | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

121,900 €/mesiac 1847 €/mesiac/m²

Top
Top

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Na PRENÁJOM priestor 210m2 s výkladom do ulice v priamom centre mesta Nitra

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Štefánikova trieda | 210 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Ponúkam Vám na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Kukučínov.

Reality Kukučínov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,726 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Kukučínov

23,000 € 6 €/m²

Exkluzívne iba u nás, ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt s loggiou na ulici Kpt. Nálepku.

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 73.21 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Levice

123,000 € 1680 €/m²

Ponúkam na predaj garsónku v pôvodnom stave v centre mesta Levice.

Reality Levice

Garsónka | Tekovská ul. | 19.3 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie – Ste na správnej adrese. Realitná kancelária

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Levice

59,000 € 3057 €/m²

Ponúkam Vám na predaj viničný domček v blízkosti Levíc.

Reality Podlužany

Záhradná chatka | Nezadaná | 452 m²

Ponúkam Vám na predaj vianočný domček v obci Podlužany. Stavba je postavená z kameňa a tehly, m

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Podlužany

35,000 € 77 €/m²

Úplne nová garsónka v centre mesta - ešte v nej nikto nebýval.

Reality Levice

Garsónka | Ul. P. O. Hviezdoslava | 20 m²

Hľadáš bývanie, kde všetko vonia novotou? Práve si ho našiel. Ponúkam na prenájom štýlovú garsó

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Levice

450 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Ponúkam do prenájmu zrekonštruovaný priestor v Leviciach.

Reality Levice

Obchodné priestory | 168 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný prevádzkový priestor o výmere 168 m² (miestnosti 1.01 – 1.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Levice

840 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie