PREDAJ NÁDHERNÉHO POZEMKU SO VŠETKÝMI INŽ. SIEŤAMI A CESTOU, HRADNÝ KOPEC, PRVOSIENKOVA UL

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Prvosienkova | 1,265 m²

Pozemok je situovaný priamo v starom meste v lukratívnom prostredí plnom zelene na Prvosienkove

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

790 €/m2 790 €/m2

Top
Top

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v Slávičom údolí v Bratislave I, s napojením na všetky IS a vydaným stavebným povolením na výstavbu rod. domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

825,000 € 919 €/m²

Top
Top

RIVERS | PREMIUM PONUKA (Pozemok v BA I. + SP)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 845 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v TOP lokalite Bratislavského h

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Pozemok pre developera Jozefská ul, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Jozefská | 393 m²

Ponúkame exkluzívny pozemok v blízkosti prezidentského paláca v Bratislave. Pozemok lemuje z

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,200,000 € 5598 €/m²

Exkluzívny pozemok s rodinným domom, úplne centrum Dunajská Lužná

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kováčska | 443 m²

Centrum realít exkluzívne ponúka na predaj atraktívny pozemok o výmere 443 m² nachádzajúci sa v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

189,990 € 429 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v blízkosti Horského parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Hroboňova | 701 m²

Na predaj stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením na stavbu RD Horský park (Staré

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 927 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

NUERA | PREDAJ -Lukratívny pozemok so starším domom pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Búdková | 767 m²

Lukratívny pozemok s obrovským potenciálom v prestížnej lokalite – Búdková ulica, Staré Mesto

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

899,000 € 1172 €/m²

STAVEBNÉ POVOLENIE, 3X BYTOVÁ JEDNOTKA NA POZEMKU 951 M2, KRÁĽOVSKÉ ÚDOLIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 951 m²

Ponúkame Vám stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Starého Mesta blízkost

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 28.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/m2 1000 €/m2

RIVERS | Exkluzívny pozemok v BA I. so stav. povolením - PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,200 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny, južne orientovaný pozemok v Bratislave I. Súčas

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

SVOBODA&WILLIAMS | 113085 | Atraktívny pozemok s vypracovaným projektom v prestížnej lokalite Staré Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pražská | 751 m²

Predaj atraktívneho pozemku s vypracovaným projektom na realizáciu butikového bytového domu v p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 919 €/m²

Stavebný pozemok na 2 rodinné domy Mudroňova ul. 1708 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Mudroňova | 1,708 m²

Príležitosť pre súkromných investorov, alebo developerov Charakteristika:  Pozemok v najlukr

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Kráľovské údolie s platným stavebným povolením na 1 RD

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 421 m²

Charakteristika: • Pozemok v lukratívnej časti Bratislavy – Staré Mesto • Južná orientácia na v

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 1544 €/m²

člen NARKS

Na predaj veľký pozemok 1006m2 v lukratívnej časti Bratislavy - Staré Mesto. Znížili sme cenu!

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pri Suchom mlyne | 1,006 m²

GCK s.r.o. ponúka veľký pozemok 1006m2 v lukratívnej časti Bratislavy - Staré Mesto pred Patrón

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

590,000 € 586 €/m²

Pozemok so stavebným povolením na RD v BA - Starom Meste - Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Langsfeldova | 788 m²

Predmetom ponuky je predaj stavebného pozemku, nachádzajúceho sa v BA I, Starom Meste, časti Ho

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Ponúkame na predaj investičný stavebný pozemok v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Korabinského | 611 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o výmere 611 m2 na Korabinského ulici pod Drotárskou cest

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 736 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA HAYDNOVEJ, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0451

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Haydnova | 916 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

LUKRATÍVNY POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0295

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,077 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj exkluzívny pozemok s vydaným právoplatným stave

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

Stavebný pozemok s výhľadom na Dunaj, Karpaty a Rakúsko – Kráľovské údolie, Staré Mesto – 841 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 841 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v jednej z najprestížnejšíc

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

598,000 € 711 €/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj – Slávičie údolie, Hradný vrch, Bratislava – Staré Mesto (894 m²)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 894 m²

Ponúkam na predaj pozemok v jednej z najprestížnejších a najžiadanejších lokalít Bratislavy – S

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

800,000 € 895 €/m²

POZEMOK PRE VÝSTAVBU RD, TICHÁ A POKOJNÁ LOKALITA PLNÁ ZELENE A VÝBORNEJ DOSTUPNOSTI DO CENTRA, SLÁVIČIE ÚDOLIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Starého Mes

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 30.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

900 €/m2 900 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK POD BÔRIKOM, 897 M2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 897 m²

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

870 €/m2 870 €/m2

Arvin & Benet | Rezidencia so stavebným pozemkom 1 378 m² na Hradnom kopci s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Mudroňova | 1,378 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj posledný voľný stavebný pozemok na Mudroňovej ulici na hradnom k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Vaša nová adresa pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Mišíkova | 1,002 m²

Exkluzívna lokalita pre váš nový domov vo vilovej štvrti. Na Mišíkovej ulici pod Slavínom ponúk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

824 m2 pre Váš domov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pri Suchom mlyne | 824 m²

V exkluzívnom zastúpení vlastníkov Vám ponúkam pozemok v Bratislave, mestskej časti Staré Mesto

Publikované: 03.09.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

659,500 € 800 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie