Pozemok pre rodinné domy | Prvosienkova | 1,265 m²
Pozemok je situovaný priamo v starom meste v lukratívnom prostredí plnom zelene na Prvosienkove
790 €/m2 790 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²
Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra
825,000 € 919 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 845 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v TOP lokalite Bratislavského h
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Jozefská | 393 m²
Ponúkame exkluzívny pozemok v blízkosti prezidentského paláca v Bratislave. Pozemok lemuje z
2,200,000 € 5598 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kováčska | 443 m²
Centrum realít exkluzívne ponúka na predaj atraktívny pozemok o výmere 443 m² nachádzajúci sa v
189,990 € 429 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hroboňova | 701 m²
Na predaj stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením na stavbu RD Horský park (Staré
650,000 € 927 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Búdková | 767 m²
Lukratívny pozemok s obrovským potenciálom v prestížnej lokalite – Búdková ulica, Staré Mesto
899,000 € 1172 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 951 m²
Ponúkame Vám stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Starého Mesta blízkost
1,000 €/m2 1000 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,200 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny, južne orientovaný pozemok v Bratislave I. Súčas
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Pražská | 751 m²
Predaj atraktívneho pozemku s vypracovaným projektom na realizáciu butikového bytového domu v p
690,000 € 919 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mudroňova | 1,708 m²
Príležitosť pre súkromných investorov, alebo developerov Charakteristika: Pozemok v najlukr
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 421 m²
Charakteristika: • Pozemok v lukratívnej časti Bratislavy – Staré Mesto • Južná orientácia na v
650,000 € 1544 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri Suchom mlyne | 1,006 m²
GCK s.r.o. ponúka veľký pozemok 1006m2 v lukratívnej časti Bratislavy - Staré Mesto pred Patrón
590,000 € 586 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Langsfeldova | 788 m²
Predmetom ponuky je predaj stavebného pozemku, nachádzajúceho sa v BA I, Starom Meste, časti Ho
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Korabinského | 611 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o výmere 611 m2 na Korabinského ulici pod Drotárskou cest
450,000 € 736 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Haydnova | 916 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,077 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj exkluzívny pozemok s vydaným právoplatným stave
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 841 m²
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v jednej z najprestížnejšíc
598,000 € 711 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 894 m²
Ponúkam na predaj pozemok v jednej z najprestížnejších a najžiadanejších lokalít Bratislavy – S
800,000 € 895 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Starého Mes
900 €/m2 900 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 897 m²
870 €/m2 870 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Mudroňova | 1,378 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj posledný voľný stavebný pozemok na Mudroňovej ulici na hradnom k
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Mišíkova | 1,002 m²
Exkluzívna lokalita pre váš nový domov vo vilovej štvrti. Na Mišíkovej ulici pod Slavínom ponúk
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Pri Suchom mlyne | 824 m²
V exkluzívnom zastúpení vlastníkov Vám ponúkam pozemok v Bratislave, mestskej časti Staré Mesto
659,500 € 800 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.