PREDAJ výnimočnej historickej budovy – Floren

Reality Kremnica

Historický objekt | Štefánikovo námestie | 1,700 m²

Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na predaj rozsiahlu historickú budovu v centre mesta, si

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

850,000 € 500 €/m²

NA PREDAJ – pozemky na Štefánikovom námestí v Kremnici

Reality Kremnica

Komerčná zóna | Štefánikovo námestie | 2,290 m²

Investičná príležitosť v centre mesta – územie občianskej a verejnej vybavenosti Klára Holicov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

510,000 € 223 €/m²

Rodinný dom na pešej zóne v Kremnici

Reality Kremnica

Rodinný dom | Dolná | 200 m²

Klára Holicová - Reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom na pešej zóne v Kremnici: •

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kremnica

265,000 € 1325 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný zariadený rodinný dom v srdci Kremnice – výnimočná poloha pri Štefánikovom námestí

Reality Kremnica

Rodinný dom | Angyalova | 150 m²

Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na predaj priestranný rodinný dom po kompletnej rekonštr

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kremnica

259,000 € 1727 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu pri poliklinike v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 64.25 m²

Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt na Dolnej ulici v K

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Kremnica

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Veľký, moderný, zariadený 3izbový byt, Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | Zechenterova | 81.55 m²

Hľadáte pokojné bývanie v srdci krásnej prírody a mimo ruchu veľkomesta? Kremnica je skvelou vo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kremnica

158,500 € 1944 €/m²

PREDAJ: Historická budova – Katov dom/Pečiatkáreň, Štefánikovo námestie, Kremnica

Reality Kremnica

Historický objekt | Štefánikovo námestie | 550 m²

KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY, s.r.o. ponúka na predaj výnimočnú historickú budovu nachádzajúcu sa p

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

450,000 € 818 €/m²

PREDAJ: Apartmánový dom na Štefánikovom námestí v Kremnici – pri hradbách

Reality Kremnica

Rodinný dom | Štefánikovo námestie | 1,000 m²

KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY s.r.o. ponúka na predaj samostatnú budovu – apartmánový dom, situovaný

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kremnica

250,000 € 250 €/m²

Ponúkame na predaj garáž/skladové priestory v meste Kremnica

Reality Kremnica

Priestor pre sklad | Kutnohorská | 64 m²

Ponúkame na predaj garáž/ skladové priestory na ul. Kutnohorská v obci Kremnica. Pôdorys je o v

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Kremnica

49,900 € 780 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V MESTE KREMNICA

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | Banská cesta | 555 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území historického mesta Kremnica, k

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

58,500 € 105 €/m²

Na prenájom obchodný priestor Kremnici (SU07)

Reality Kremnica

Objekt pre obchod | Jula Horvátha | 24 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor, na pasáži novootvoreného Tesco Supermarketu, v historic

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 25.07.2025
Objekty na prenájom Kremnica

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor Kremnici (SU03)

Reality Kremnica

Objekt pre obchod | Jula Horvátha | 30.46 m²

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 25.07.2025
Objekty na prenájom Kremnica

Cena dohodou

2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | Galandov Majer | 49.02 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový byt (K18.3.1) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici. Byt

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Kremnica

119,000 € 2428 €/m²

3-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | Galandov Majer | 89.26 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt (V37.3.2) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici. Byt

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Kremnica

209,200 € 2344 €/m²

Predaj zabehnutý autoservis v Kremnici

Reality Kremnica

Prevádzkový areál | 500 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj zabehnutý autoservis v Kremnic

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

450,000 € 900 €/m²

5-izbový rodinný dom s pozemkom 1000m2, Kremnica - Centrum

Reality Kremnica

Rodinný dom | Zlatá ulica | 250 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, priestranný, 5 izbový, zateplený rodinný dom s peknými výh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kremnica

170,000 € 680 €/m²

Nadštandardný byt 2+2 91,41m2 s terasou - v srdci Kremnice

Reality Kremnica

3 izbový byt | 91.41 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardný 2+2 byt situovaný v historickom centre mesta Kremnica,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kremnica

220,000 € 2407 €/m²

NOVÁ CENA! Rodinný dom na predaj, Kremnica. Príležitosť ako firemné bývanie.

Reality Kremnica

Rodinný dom | 350 m²

Dom s potenciálom na viacero bytových jednotiek alebo firemné ubytovanie | Kremnica Boris Kňaž

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Kremnica

205,000 € 586 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ. Rodinný dom na predaj! Kremnica, Nevoľné.

Reality Kremnica

Vidiecky dom | 139 m²

Mgr. Boris Kňažko, PhD. a Broker Consulting a.s. Vám ponúka nehnuteľnosť v obci Nevoľné, ktorá

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Kremnica

60,000 € 432 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Meštiansky dom v Kremnici

Reality Kremnica

Rodinný dom | Pavla Križku | 852 m²

Na predaj výnimočný meštiansky dom v Kremnici na ulici Pavla Križku. Jedná sa o stavby, ktorých

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 30.12.2025
Domy na predaj Kremnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Kremnica. Byt môže byť tehlový

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

70,000 € 70000 €/m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Kremnici, ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

Reality Kremnica

4 izbový byt | Jula Horvátha | 84 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v meste Kremnica s výmerou 84 m², nachád

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Kremnica

114,990 € 1369 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj útulná chatka v srdci Kremnických vrchov s pozemkom 708m2

Reality Kremnica

Záhradná chatka | 708 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú chatku v srdci Kremnických vrchov. Hľadáte miesto na oddych

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnica

35,000 € 49 €/m²

Na predaj historický meštiansky dom v centre Kremnice

Reality Kremnica

Rodinný dom | Kutnohorská | 1,768 m²

Ponúkame na predaj unikátnu historickú nehnuteľnosť – meštiansky dom zo 16. storočia, ktorý pr

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Kremnica

165,000 € 93 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23070)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie