NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU A BAZÉNOM NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Matúšova | 102.72 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE V CENTRE DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PRÍSTAVNÁ NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2-izbový apartmán, doposiaľ neobývaný, s veľkou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ROZĽAHLÉ POZEMKY S CHOVOM DANIELOV A DIVIAKOV PRI HLOHOVCI

Reality Hlohovec

Orná pôda | Dukelská | 50,998 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

215,000 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKOMETRÁŽNY 4,5-IZBOVÝ PENTHOUSE S VYSOKÝMI STROPMI A KRÁSNOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 5-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 3-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A DUNAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.9 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower s výhľa

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 8658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BESTSELLER - Slnečný pozemok 1561 m2 s rodinným domom 143m2, Modra Harmónia, blízko centra a MHD

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 1,562 m²

BESTSELLER - ponúka na predaj RD, so zastavanou plochou 143m2 s veľkorysým slnečným pozemkom, s

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Modra

398,000 € 255 €/m²

BESTSELLER - Slnečný pozemok 5784m2, Dúbravka, Agátová ul., oproti areálu Technické sklo

Reality Bratislava-Dúbravka

Orná pôda | Agátová | 5,784 m²

BESTSELLER - Ponúkame na predaj, v exkluzívnom zastúpení, pozemok s výmerou 5784m2, v katastrál

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

80 €/m2 80 €/m2

BESTSELLER - Prémiový 6izb. RD, blízko Hradu, ÚP 297m2, 2x garáž, terasa, loggia, pozemok 347m2, Staré Mesto, BA I., Lichardova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Lichardova | 297 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj nadčasový 6izb. RD, s ÚP 297m2, s pozemkom 347m2 a zastavanou pl

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BESTSELLER - Nadštandardný 5izb. RD, dvojpodlažný, 360m2, pozemok 1379m2, s výhľadom na Hrad Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Spätná cesta | 360 m²

BESTSELLER RK - ponúka na predaj nadštandardný 5 izb. RD / dvojpodlažný, s jedinečnými výhľadmi

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

BESTSELLER - AB s výrobnou halou 2465m2, pozemok 9807m2 Budmerice, Biely Vŕšok

Reality Budmerice

Výrobný objekt | Biely vŕšok | 2,465 m²

BESTSELLER RK ponúka v exkluzívnom zastúpení, na predaj administratívnu budovu a s výrobnou hal

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Objekty na predaj Budmerice

Cena dohodou

BESTSELLER – Novostavba 114m2, skolaudovaný 4izb. byt / RD, 3 park. miesta, terasa s predzáhradkou, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Športová | 82 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj, v exkluzívnom zastúpení, nový, skolaudovaný 4izb. byt / RD, v s

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

296,000 € 3610 €/m²

Obchodný priestor v Rači vhodný na rôznorodé využitie.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Pri Šajbách | 50.83 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v Rači. Priestory sa využívajú v súčasnosti ako kaviareň,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

149,000 € 2931 €/m²

Predaj 4-izbový samostatný bungalov, Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Buková | 130 m²

FinReal go ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom – bungal

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

329,000 € 2531 €/m²

Predaj 3-izbového veľkometrážneho bytu v blízkosti kúpeľného centra v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | Okružná | 138.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Dudince

159,990 € 1300 €/m²

Prenájom obchodný priestor s výkladom 30m2, Vajnorská ul.BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 30 m²

FinReal go ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom na Vajnorskej ulici v Bratislave mes

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

660 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

POZEMOK so STAVEBNÝM POVOLENÍM – DUNAJSKÁ STREDA/KÚTNIKY

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,501 m²

Ponúkame na predaj kvalitný stavebný pozemok v príjemnej lokalite susediacej s Dunajskou Stredo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

139,000 € 93 €/m²

3i MOBILNÝ DOM a postúpenie prenájmu záhrady 322 m2, DÚBRAVKA (Agátová ulica).

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 322 m²

Ponúkame na postúpenie dlhodobý prenájom útulnej záhrady s priestranným mobilným domom v pokojn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

31,000 € 96 €/m²

NA PREDAJ pozemok pri Vrakunskom lesíku, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,000 € 470 €/m²

PRENÁJOM: 1 izbový byt s balkónom, NOVOSTAVBA, zariadený, Vajnorská ulica, Nové Mesto. CENA S ENERGIAMI.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Vajnorská | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v novostavbe NOV

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie