4 izbový byt | Sucháčkova | 89 m²
Na predaj pekný 4 izbový byt v lokalite Martin - Ladoveň. Byt s výmerou 85m2 sa nachádza na vy
175,000 € 1966 €/m²
2 izbový byt | Tomčany | 90 m²
Ponúkam Vám 2izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tv
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Budiš cca 30 km od Martin vhodný pre výstavbu rodinného d
55 €/m2 55 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Budiš vhodný pre výstavbu rodinného domu. Pozemok má ploc
55 €/m2 55 €/m2
3 izbový byt | Daniela Michaeliho | 66 m²
Ponúkame Vám 3 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, tichá lokalita, plocha 66 m2, čiastočná rek
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Valča | 500 m²
Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Valča, okres Martin, plocha pozemku je 500 m2, rozmer poz
148 €/m2 148 €/m2
Obchodné priestory | 81 m²
Reality AK ponúka obchodný priestor na prenájom Martin Centrum o ploche 81 m2, na 1 poschodí, v
3.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | A. Kmeťa | 22 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Martin . Kancelária má plochu 22 m2
240 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 260 m²
Na predaj Rodinný dom v obci Považský Chlmec v tichej a vyhľadávanej lokalite v zastavanej čast
285,000 € 1096 €/m²
Reštaurácia | Nezadaná | 480 m²
Na predaj: Prevádzka pohostinstva s bytovou jednotkou v obci Necpaly pri Jasenskej doline Skop
390,000 € 813 €/m²
4 izbový byt | Sucháčkova | 88 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 4 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, po kompletnej reko
189,990 € 2159 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 37.77 m²
Reality AK ponúka kanceláriu na prenájom Martin blízke centrum o ploche 37,77 m2. Vybavenie: K
10.2 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 26 m²
Reality AK ponúka kanceláriu na prenájom Martin blízke centrum, plocha 26 m2, výťah, bezbariéro
284.6 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Centrum | 267 m²
Ponúkame Vám obchodný alebo kancelársky priestor na prenájom Martin centrum. Plocha priestoru n
3.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 400 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu rodinného domu v malebnej obci Mošovce, ktorá s
199,900 € 500 €/m²
Rodinný dom | 175 m²
Ponúkame na predaj útulný rodinný dom v pokojnej obci Valča, len 11 km od mesta Martin. Dom sa
139,900 € 799 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 48,382 m²
Ponúkame na predaj dva pozemky v lokalite Turčianske Jaseno. Prvý orná pôda má rozlohu 20057m2
1.5 €/m2 2 €/m2
Priestor pre sklad | Martin | 1,500 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin. Sklad je o ploche cca 3
4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Československej armády | 400 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad/hala + kancelária na prenájom mesto Martin. Sklad/h
2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac
Reštauračné priestory | 200 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka Pohostinstvo na predaj s kompletným zariadením na prevádz
250,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Ponúkame na predaj Rodinný dom novostavba v prevedení holodom v obci Kláštor pod Znievom. Dom j
255,000 € 2318 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Československej armády | 25 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka kancelárie na prenájom Martin, bývalý areál ZŤS na 2/2 po
5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Priestor pre výrobu | Francúzskych partizánov | 370 m²
Reality AK ponúka hala na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Výš
2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Francúzskych partizánov | 370 m²
Reality AK ponúka sklad na prenájom v Martin o ploche 370 m2 a kancelárie plocha cca 100 m2. Vý
2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.