Objekt pre obchod | Hlavná | 180 m²
Komerčná nehnuteľnosť, zapísaná na liste vlastníctva ako budova obchodu a služieb, na frekvento
135,000 € 750 €/m²
Záhrada | Tehelňa | 340 m²
Hľadáte miesto na oddych pre seba a svoju rodinu? Dávame Vám do pozornosti záhradu s murovaným
39,900 € 117 €/m²
Zmiešaná zóna | Vinohrady nad Váhom | 7,137 m²
Skupujete pozemky ? Máme pre Vás nasledovné: pozemok s výmerou 843 m2, vedený ako statná p
30,000 € 4 €/m²
Záhrada | Nová Osada | 400 m²
Nová Osada patri z hľadiska funkčného využitia k oblasti s prevahou bývania v rodinných domoch.
27,000 € 68 €/m²
Skladový objekt | Hurbanovo | 684 m²
Hľadáte sklad, alebo podnikateľský priestor pre svoje podnikanie? Autoservis, predajňa a servi
360,000 € 526 €/m²
Rodinný dom | Bene | 390 m²
Hľadáte rodinný dom v pokojnej časti mesta, v dobrom susedstve a s vlastnou záhradou? Do ponuk
178,000 € 477 €/m²
Rodinný dom | Dulovce | 80 m²
Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má skvelú dispozíciu a je v dobrom technickom stave, tak ste práv
52,000 € 688 €/m²
Rodinný dom | . | 158.18 m²
N227-12-FRADE3 Link na 3D virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/a5fda7db-06b4-4c75-8b64-ef53
145,000 € 917 €/m²
2 izbový byt | 53.8 m²
Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 53,8 m², nachádzajúci sa n
107,900 € 2006 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Tento starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Tvrdošovce sa nachádza na pozemku s rozlohou 6
33,000 € 413 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 606 m²
Hľadáte stavebný pozemok v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou a kompletnými inžinierskymi
33,000 € 54 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 64 m²
CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový apartmán s garážou v **** Hoteli Re
215,000 € 3359 €/m²
Rekreačný pozemok | 22,048 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemky na rekreačnú výstavbu, pozemky lemujú breh vodnej
Cena dohodou
Prevádzkový areál | Murgašova | 5,564 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nitre. Areál má výborné napojenie na
2,900,000 € 521 €/m²
Polyfunkčný objekt | 500 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Hospodárskej ulici v meste Šaľa - V
Cena dohodou
Priemyselná zóna | 30,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný / priemyselný stavebný pozemok nachád
Cena dohodou
Priemyselná zóna | 47,630 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok. -POZEMOK- Výmera: 47 630 m2 Druh n
Cena dohodou
Výrobný objekt | Priemyselná | 564 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj halu s viacúčelovým využitím v blízkosti centra mesta Nit
670,000 € 1188 €/m²
Komerčná zóna | Hlohovecká | 8,060 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý
Cena dohodou
Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož
1,330,000 € 606 €/m²
Výrobný objekt | Cabajská | 669 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj výrobný objekt s veľkým pozemkom v Nitre na ul. Cabajská
Cena dohodou
Komerčná zóna | 60,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Rimavskej Sobote. -POZEMOK- Výmera:
Cena dohodou
Komerčná zóna | Hlohovecká | 2,500 m²
Cena dohodou
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Trnavská | 42,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok nachádzajúci sa pri
46 €/m2 46 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.