Pozemok so stodolou v Kostolnom na bývanie aj rekreáciu.

Reality Kostolné

Pozemok pre rodinné domy | Kostolné | 1,172 m²

Romantický pozemok so stodolou, nachádzajúci sa v strede obce Kostolné, hľadá nového majiteľa

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné

29,000 € 25 €/m²

Krásny pozemok pre RD alebo investíciu v podtatranskej obci ŠTRBA

Reality Štrba

Pozemok pre rodinné domy | KRôN | 1,819 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný stavebný pozemok v podtatranskej obci Štrba. Pozem

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Štrba

179,000 € 98 €/m²

SRA | Pozemok so starším rodinným domom, Rača – Albánska ulica

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Albánska | 316 m²

Ak hľadáte miesto, ktoré má charakter, potenciál a dobrú adresu, táto ponuka v bratislavskej Ra

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Pozemok s krásnymi výhľadmi v tichom prostredí

Reality Vyšná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | Pri kríži | 500 m²

Postavíme Vám na tomto pozemku dom podľa dohody. Pozemok je na kraji dediny v kľudnom prostredí

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Vyšná Myšľa

Info v RK

Stavebné pozemky Rabčice

Reality Rabčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 691 m²

Realitná kancelária LOYAL REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj dva samostatné stavebné po

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Rabčice

Info v RK

Pozemok pre RD- IBV Nové Ploské, cena vrátane IS (aj kanalizácie) a cesty!!

Reality Ploské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 398 m²

JUDr. Adriana Saxová - SAXAREAL - EXKLUZÍVNE ponúka na predaj posledné 2 stavebné pozemky (č.6

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ploské

63,680 € 160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Žite v srdci starej Rajky: Exkluzívny pozemok pre Váš rodinný dom

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa snúbi pokojná atmosféra historickej časti ob

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj

Cena dohodou

Pozemok na predaj – Podvysoká

Reality Podvysoká

Pozemok pre rodinné domy | 2,355 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s výmerou 2355 m²( 1193m²+1162m²) v tichej a vyhľadáv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Podvysoká

19 €/m2 19 €/m2

člen NARKS

PREDAJ stavebné pozemky v prírode – Lesak Tajov, pokoj pre rodiny

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | 1,685 m²

Realitná kancelária LIVIANTE vám ponúka na PREDAJ atraktívne stavebné pozemky v jedinečnom proj

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

250,144 € 148 €/m²

Na predaj rozsiahly pozemok v obci Mojzesovo

Reality Mojzesovo

Pozemok pre rodinné domy | Mojzesovo | 3,480 m²

Ponúkame na predaj pozemok, ktorý je evidovaný na katastri ako orná pôda. Územný plán obce povo

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mojzesovo

79,000 € 23 €/m²

Pozemok, Belá-Dulice

Reality Belá-Dulice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,984 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Belá-Dulice. Pozemok o výmere 1984 m2 je slnečný, ju

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Pozemky na predaj Belá-Dulice

62 €/m2 62 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ-POZEMOK S GARÁŽOU V TURANOCH

Reality Turany

Pozemok pre rodinné domy | Cintorínska | 334 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta, Vám ponúkame na predaj, rovinatý pozemok o rozlohe 334 m2 v mes

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Turany

Cena dohodou

člen NARKS

Predáme stavebný pozemok v obci Šoporňa

Reality Šoporňa

Pozemok pre rodinné domy | 739 m²

Exkluzívne iba u nás predáme stavený pozemok o rozlohe 739 m2 so stavebným povolením. Stavebné

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Šoporňa

85,000 € 115 €/m²

Pinky Real - Stavebné pozemky pre váš dom snov v obci Cífer – Pác

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu vášho budúceho domova? Predstavujeme vám stavebné pozemky v

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Cífer

116,541 € 215 €/m²

Slnečný pozemok v obci Jovice.

Reality Jovice

Pozemok pre rodinné domy | 1,835 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - trvalý trávnatý porast Jovice, jovice. Plocha: pozemku 1835m2.

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jovice

22 €/m2 22 €/m2

Stavebné pozemky za férové ceny

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 781 m²

Dávam do vašej pozornosti ponuku stavebných pozemkov, ktoré majú mnoho benefitov ..... posúďte

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

109,340 € 140 €/m²

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | 1,751 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

256,144 € 146 €/m²

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | 1,644 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

240,236 € 146 €/m²

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | 1,799 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

266,056 € 148 €/m²

Reality Tajov

Pozemok pre rodinné domy | 1,644 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tajov

240,236 € 146 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA Stavebný pozemok, okres Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 508 m²

TUreality ponúka Vám ponúka miesto, kde môžete začať stavať bez čakania, vybavovačiek a komprom

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Senec

89,000 € 175 €/m²

Pozemok NA PREDAJ – 1077 m², Okružná (okres Prešov)

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,077 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ krásny slnečný pozemok o výmere 1077 m², nachádzajúci sa v obci Okružn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Prešov

77,990 € 72 €/m²

Pozemok NA PREDAJ – 945 m², Okružná (okres Prešov)

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 943 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ krásny slnečný pozemok o výmere 945 m², nachádzajúci sa v obci Okružná

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Prešov

67,990 € 72 €/m²

EXKLUZÍVNE Stavebný pozemok, Budatínska Lehota

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 854 m²

Vo výhradne spolupráci Vám ponúkame stavebný pozemok v Budatínskej Lehote, len na skok od Kysuc

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

116 €/m2 116 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie