Skladová / výrobná hala na prenájom | 3 500 m2

Reality Žilina

Priestor pre výrobu | 3,500 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom skladovú / výrobnú halu

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Priestory na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

člen NARKS

Prenájom kancelárie v širšom centre mesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 32.5 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v šir

Publikované: 10.10.2017 Aktualizované: 09.08.2023
Priestory na prenájom Žilina

200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Luxusný 3-izbový byt v rezidencii EURO HOME STAR na Bôriku

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj luxusný 3‑izbový byt v prestížnej rezidencii EURO

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Žilina

360,000 € 3333 €/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárskeho priestoru

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Frańa Mráza | 119.5 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor s celkovou výmerou 119,95 m², situova

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Dom určený na rekonštrukciu s pozemkom a sieťami - Višňové

Reality Višňové

Rodinný dom | 64 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj starší murovaný rodinný dom so súpisným číslom o

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Višňové

75,000 € 1172 €/m²

člen NARKS

Prenájom priestoru v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Národná | 120 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s celkovou výmerou 120 m², ktorý sa nachádza na 1. po

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Obchodný priestor - starý Bulvár

Reality Žilina

Obchodné priestory | Antona Bernoláka | 121 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom atraktívny obchodný priestor na prízemí bytovéh

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Senec

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

www.pramienky.sk Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 41 parciel s možnosťou budúcej

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Senec

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Čadca

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Rajecké Teplice - Dielnice | 758 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Zariadený penzión v Zázrivej pri vleku

Reality Zázrivá

Hotel, penzión, ubytovňa | 700 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený penzión tesnej blízkosti lyžiarskeho vle

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Zázrivá

800,000 € 829 €/m²

člen NARKS

Výrobno-skladový areál LIPOVEC

Reality Žilina

Výrobný objekt | Republiky | 12,000 m²

EXKLUZÍVNE Vám DREAM REALITY ponúka na predaj výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v obci Lip

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Objekty na predaj Žilina

1,500,000 € 125 €/m²

člen NARKS

Hospodárska usadlosť - Dlhé Pole

Reality Dlhé Pole

Farmárska usadlosť | 59 m²

Dream reality Vám ponúka na predaj rozľahlú hospodársku usadlosť s celkovou výmerou 64 399 m² -

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Dlhé Pole

525,000 € 8898 €/m²

člen NARKS

Prenájom obchodného priestoru v centre mesta Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | 145 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom priestranný komerčný priestor o výmere približne 145 m², s

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok v Kysuckom Lieskovci

Reality Kysucký Lieskovec

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,084 m²

Dream reality ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Kysucký Lieskovec. Pozemok je možné využi

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Pozemky na predaj Kysucký Lieskovec

24,990 € 23 €/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory na prenájom

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dolné Rudiny | 400 m²

Dream Reality s.r.o. Vám ponúka na prenájom variabilné kancelárske priestory o celko

Publikované: 12.09.2018 Aktualizované: 18.04.2025
Priestory na prenájom Žilina

6.25 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

člen NARKS

Kancelárie od 153 € mesačne

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 17 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom rozličné výmery kancelárií so strážnou službou. Poplat

Publikované: 31.03.2015 Aktualizované: 12.09.2023
Priestory na prenájom Žilina

108 €/m2/rok 108 €/m2/rok

člen NARKS

Prenájom obchodných priestorov pri Hlinkovom námestí

Reality Žilina

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 158 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v centre Žiliny.

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 04.04.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

Kancelárske priestory

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 07.06.2024
Priestory na prenájom Žilina

10 €/mesiac

člen NARKS

Pozemok na predaj - Rudina

Reality Rudina

Lúka, pasienok | 810 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok registra C o výmere 810 m2

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Pozemky na predaj Rudina

Cena dohodou

člen NARKS

Kancelárske priestory na prenájom v centre mesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 70 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 70 m2, ktorá sa nachádza v centre m

Publikované: 25.05.2020 Aktualizované: 05.06.2023
Priestory na prenájom Žilina

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom obchodný prevádzkový priestor

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hodžova | 42 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom obchodný a prevádzkový priestor v Žiline s výmerou 42m2

Publikované: 25.01.2024 Aktualizované: 08.04.2025
Priestory na prenájom Žilina

340 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Motorest Strečno | Polyfunkčný objekt na predaj

Reality Žilina

Reštaurácia | 2,475 m²

Dream Reality Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný objekt s výbornou polohou priamo pri hlavnom

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Objekty na predaj Žilina

600,000 € 242 €/m²

člen NARKS

DOMY ZBYŇOV 2. ETAPA - Prvý dom v predaji (vo výstavbe)

Reality Žilina

Rodinný dom | V. Clementisa | 109.31 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prvý rodinný dom typu bungalov v druhej etape pop

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Žilina

320,000 € 2927 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Rodinné domy na predaj (23121)
Upresniť hľadanie