Prenájom obchodného priestoru

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlinská | 144 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom komerčný priestor

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 22.05.2024
Priestory na prenájom Žilina

1,195 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárie na prenájom sídlo firmy

Reality Žilina

Administratívny objekt | Žilina | 850 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory s parkovaním v budove v Žiline .

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 09.07.2025
Objekty na prenájom Žilina

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Prenájom kancelárskeho priestoru v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Andreja Hlinku | 30.5 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelárský priestor o celkovej výmere 30,5 m2 v centre

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 07.06.2024
Priestory na prenájom Žilina

391 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom priestoru v centre Žiliny

Reality Žilina

Iný priestor | Národná | 6 m²

Dream Reality Vám ponúka priestor na prenájom v centre Žiliny. Ro

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 20.11.2023
Priestory na prenájom Žilina

120 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Obchodný priestor na prenájom

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlinská | 240 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom výborne situovaný

Publikované: 12.01.2023 Aktualizované: 05.06.2023
Priestory na prenájom Žilina

1,080 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárie v starom meste

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 30 m²

Dream Reality Vám ponúka jednotlivo na prenájom kancelárie v centre starého mesta rozličnej

Publikované: 14.07.2020 Aktualizované: 25.10.2022
Priestory na prenájom Žilina

250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom - kancelárske priestory

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | J.Vuruma | 56 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom kancelárské priestory o celkovej výmere 56 m2. Ka

Publikované: 08.10.2019 Aktualizované: 30.10.2024
Objekty na prenájom Žilina

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dolné Rudiny | 150 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 150 m2. Súčasťou priesto

Publikované: 29.07.2015 Aktualizované: 13.02.2025
Priestory na prenájom Žilina

1,050 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Martin

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

www.pramienky.sk Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 41 parciel s možnosťou budúcej

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Martin

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

DOMY ZBYŇOV 2. ETAPA - Prvý dom v predaji (vo výstavbe)

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | Rajecká cesta | 109.31 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prvý rodinný dom typu bungalov v druhej etape pop

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

320,000 € 2927 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt - Hliny VII

Reality Žilina

2 izbový byt | Severná | 55 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na Hlinách VII, len pár minút chôdze od centr

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Žilina

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelária | 21 m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčická | 21 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom kanceláriu o rozlohe 21 m2 v meste Žilina. Budo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

190 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

4 izbový byt | Euro Home Star

Reality Žilina

4 izbový byt | 136 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový byt o rozlohe 136 m2 na 17. poschod

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Žilina

1,250 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok vhodný na výstavbu bytového domu

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,900 m²

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rovinatý pozemok vhodný pre výstavbu bytového dom

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

475,000 € 250 €/m²

člen NARKS

3- izbový byt na prenájom v centre mesta

Reality Žilina

3 izbový byt | Predmestská | 101 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom priestranný 3‑izbový byt v úplnom centre mesta, ktorý zauj

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom rodinného domu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v Považskej Bystrici v čas

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na prenájom Považská Bystrica

850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárie v širšom centre mesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 32.5 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v šir

Publikované: 10.10.2017 Aktualizované: 09.08.2023
Priestory na prenájom Žilina

200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

Skladovo výrobné haly - Bytča

Reality Bytča

Priestor pre sklad | Bytča | 456 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom skladovo výrobnú halu pri Bytči, rozloha 307 m2. Cena 2

Publikované: 12.06.2013 Aktualizované: 13.02.2025
Priestory na prenájom Bytča

22 €/m2/rok 22 €/m2/rok

člen NARKS

Investičná ponuka portfólia komerčných nehnuteľností s využitím na gastro prevádzky

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | 1,500 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj portfólio 6 komerčných nehnuteľností s primárnym

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | 1,500 m²

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Investičné pozemky na predaj PRAMIENKY - Rajecké Teplice

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Dielnice | 758 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Čadca

23 €/m2 23 €/m2

člen NARKS

Výrobno-skladová hala v Tepličke nad Váhom

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 815.5 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom výrobno- skladovú halu o výmere 815,50 m2 v Tepličke nad V

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

člen NARKS

Stavebný pozemok - Povina

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | 2,955 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Pozemky na predaj Povina

175,000 € 59 €/m²

člen NARKS

ATELIÉR PRE ARCHITEKTOV NA PRENÁJOM V CENTRE MESTA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Republiky | 113 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom kancelársko-o

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 07.06.2024
Priestory na prenájom Žilina

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23121)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie