Na predaj pozemok v priemyselnej zóne | Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Priemyselná zóna | Budulovská | 1,755 m²

RK Reality Vám ponúkajú na predaj zaujímavý pozemok s veľkým potenciálom, nachádzajúci sa priam

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

63,000 € 36 €/m²

Na predaj krásny slnečný pozemok v TOP lokalite Moldavy n/B

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | Svätého Rócha | 636 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 636 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

76,320 € 120 €/m²

Moldava nad Bodvou - 6.185 m2 PÔDA v pozemkových úpravách

Reality Moldava nad Bodvou

Orná pôda | 6,185 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ MOLDAVA NAD BODVOU! – pozemky v prebiehajúcej komas

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

16,900 € 3 €/m²

Pozemok, Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Moldava nad Bodvou | 2,384 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 2 384 m², nachádz

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

64,900 € 27 €/m²

člen NARKS

Stavebné pozemky - bývanie aj podnikanie, Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

V ponuke máme dva samostatné pozemky v strategickej polohe pri hlavnom cestnom ťahu Košice – Ro

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

45 €/m2

Na predaj stavebný pozemok - zahrada , Moldava Nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

Posledná šanca na pozemok v tichej záhradkárskej lokalite na kopci! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

37,990 € 35 €/m²

Na predaj stavebný pozemok - zahrada , Moldava Nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

37,990 € 35 €/m²

VÝNIKAJÚCA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – PRIEMYSELNÝ POZEMOK, MOLDAVA NAD BODVOU

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budulovska | 27 m²

VÝNIKAJÚCA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – PRIEMYSELNÝ POZEMOK, MOLDAVA NAD BODVOU Diamond Reality Be

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

139,999 € 5185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rovinatý stavebný pozemok v centre | Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,348 m²

Predstavujeme vám jedinečný stavebný pozemok s kompletnými inžinierskymi sieťami v atraktívnej

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

76,800 € 57 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie