Stavebný pozemok - 130eur/m2

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 978 m²

Dávam do vašej pozornosti ponuku stavebných pozemkov, ktoré majú mnoho benefitov ..... posúďte

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

130,910 € 134 €/m²

OCCAM | PPÉMIOVÝ STAVEBNÝ POZEMOK S VLASNÝM VSTUPOM DO JAZERA

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 650 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 650m2 s priamym vstupo

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

149,000 € 229 €/m²

*EXKLUZÍVNE* Na predaj stavebný pozemok – Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 686 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 686 m² v obľúbenej lokalite

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

194,000 € 283 €/m²

Na predaj Pozemok pre rodinne domy

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 549 m²

TU reality Vám ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 549m2 plus podiel na prístupovej c

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

52,000 € 95 €/m²

Váš nový domov začína tu: Pozemok, kde sa sny menia na realitu (Hrubá Borša)

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 666 m²

Predstavte si ráno, kde vás namiesto mestského hluku zobudí ticho a vôňa prírody. Miesto, kde s

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

100,000 € 150 €/m²

POZEMOK V HRUBEJ BORŠI – LEN 30 MINÚT OD BRATISLAVY A PÁR MINÚT OD SENCA - REZERVOVANÉ

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre bytovú výstavbu | 436 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov – pokojné, moderné a s výbornou dostupnosťou? Tento

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (768)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie