RE/MAX | Predaj pozemku 2000m2, Javorinka

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,000 m²

Investičná Príležitosť: Realitná kancelária RE/MAX Vám predstavuje obrovský stavebný pozemok 2

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

Stavebný pozemok na predaj, 11 á

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,088 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

Stavebný pozemok, základy, stavebné povolenie, na predaj Galanta

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Mládežnícka štvrť | 605 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu ,

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

145,000 € 240 €/m²

LÚČNY DVOR - INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK - 2495M2

Reality Galanta

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,495 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný stavebný pozemok 40 km od Bratislavy, medzi Sencom a Sládkovi

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

299,999 € 120 €/m²

LÚČNY DVOR - INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK - 2495M2

Reality Galanta

Komerčná zóna | Lúčny dvor | 2,495 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

299,999 € 120 €/m²

Na predaj 2 stavebné pozemky v Galante na Tulipánovej ulici

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Tulipánova | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnave ponúka na predaj 2 stavebné pozemky v Galante na Tulipán

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

210 €/m2

Predaj - stavebný pozemok v Galante na ul. Mládežnícka štvrť

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Mládežnícka štvrť | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok v Galante na ulici Mlá

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

159,000 €

Na predaj ideálny pozemok v Galante

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 660 m²

Bývajte v pokojnej štvrti v Galante Ponúkame na predaj stavebný pozemok 660 m 2 v rezidenčnej

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

141,600 € 215 €/m²

Veľkorysý pozemok v Galante na predaj

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 898 m²

Bývajte v pokojnej štvrti v Galante Ponúkame na predaj stavebný pozemok 898 m 2, v rezidenčnej

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

192,580 € 214 €/m²

NA PREDAJ – JELKA okr. GALANTA - stavebný pozemok v dobrej lokalite v celku alebo s rôznymi výmerami podľa dopytu od 500 do 2000 m2

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Jelka - Vrbová | 2,000 m²

Lokalita: JELKA, okr. Galanta. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj stavebného pozemku,

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Galanta

80 €/m2 80 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: pozemok 841 m2 pri jazere Aggerdö - Starý Háj, Mostová

Reality Galanta

Rekreačný pozemok | 841 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkam na predaj pozemok 841 m2 pri jazere Aggerdö - Starý Háj, v blízkosti obc

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ- PRIESTORY PRE BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Galanta

Pozemok pre bytovú výstavbu | Z. Kodálya | 1,640 m²

Ponúkam na predaj bývalú reštauráciu s rozostavanou stavbou v obci Pata, okres Galanta. Nehnute

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

350,000 € 213 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

P R E D A J - zaujímavá ponuka pre developerský projekt

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 3,068 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA pre developerský projekt – GALANTA, miestna časť HODY PREDAJ ➡️ Pozemok o výme

Publikované: 22.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

95 €/m2 95 €/m2

P R E D A J - 130€/m²

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | x | 2,067 m²

PREDAJ – Stavebný pozemok, Galanta – Kolónia ━━━━━━━━━━━━━━━━━━ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: • Výmera:

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

130 €/m2 130 €/m2

Miesto pre Vaše podnikanie!!! Pozemok na predaj v Galante, časť Javorinka!

Reality Galanta

Priemyselná zóna | Javorinka | 7,870 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pozemok v katastrálnom úz

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Pozemky na predaj Galanta

41 €/m2 41 €/m2

AZ. Stavebný pozemok v obci Galanta-Hody

Reality Galanta

Pozemok pre bytovú výstavbu | 602 m²

Dávame do ponuky stavebný pozemok vo výmere 602m2 v obci Galanta, časť Hody. Pozemok je rovinat

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

79,950 € 133 €/m²

Rozsiahly podnikateľský objekt na predaj v obci Nebojsa okres Galanta

Reality Galanta

Rekreačný pozemok | Nebojsa | 7,400 m²

Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj podnikateľský objekt. Nachád

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.02.2025
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PINK reality Na predaj rovinatý, slnečný pozemok v Galante - JAVORINKA

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, rovinatý pozemok v Galante časť Javorinka. Nachádza sa v tichej

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Galanta

154 €/m2 154 €/m2

DIRECTREAL|ATRAKTÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V GÁNI PRI GALANTE ZA VÝHODNÚ CENU

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Gáň | 595 m²

Directreal Partner - Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemok situovaný priamo v zas

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

80,000 € 134 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CASMAR RK – Na predaj pozemok s právoplatným ÚR na výstavbu priemyselného objekt

Reality Galanta

Priemyselná zóna | 53,607 m²

CASMAR REALITY ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu priemyselného objektu/logistického

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

REZERVOVANÝ

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | časť HODY | 1,141 m²

REZERVOVANÝ PRIPRAVENÝ NA VÝSTAVBU | Stavebný pozemok – Galanta, mestská časť HODY ZÁKLADNÉ

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

119,990 € 105 €/m²

Nové stavebné pozemky vo Váhovciach. Výstavba ukončená. Kolaudujeme!

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1I

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravené pozemky na výstavbu vo Váhovciach. Kolaudujeme!

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 413 m²

WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1Ig

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie