Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 643 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok v obľúbenej časti K
169,000 € 263 €/m²
Záhrada | Šalská | 200 m²
Directreal Partner - Ponúkam Vám krásnu, udržiavanú záhradu na Šalskej ceste, v záhradkárskej
5,900 € 30 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 5,000 m²
Na prenájom pozemok v priemyselnej časti Galanty Pozemok má dobrú logistickú polohu. Je vhodný
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²
Ponúkam na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD. Pozemok má veľkosť o rozlohe 3068m2 , nachád
310,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Tomášikovo | 600.1 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 10 stavebných pozemkov p
90 €/m2 90 €/m2
Komerčná zóna | Diakovce | 13,942 m²
Rozlohovo jedinečný investičný stavebný pozemok pre priemyselnú zástavbu pre firmy a veľkopodni
55 €/m2 55 €/m2
Komerčná zóna | Puškinova | 2,435 m²
Predaj investičného pozemku – Galanta Ponúkame na predaj pozemok v meste Galanta o výmere 2435
80 €/m2 80 €/m2
Komerčná zóna | Nebojsa | 10,355 m²
Predaj komerčného pozemku – Galanta, časť Nebojsa (10 355 m²) Ponúkame na predaj atraktívny ko
40 €/m2 40 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,670 m²
ID 094-14-DAR Veľkorysý rovinatý stavebný pozemok pred hlavnou vlakovou stanicou v centre Galan
355,000 € 213 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,995 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I
89,000 € 45 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 676 m²
163,500 € 242 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²
Na predaj stavebné pozemky v meste Galanta, časť Hody. Pozemky sa nachádzajú vo vyhľadávanej a
1 €
Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²
1 €
Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²
1 €
Pozemok pre rodinné domy | 2,130 m²
Lukratívny pozemok s potenciálom – výnimočná príležitosť pre bývanie aj investíciu! Ponúkame n
145 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,670 m²
Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1670 m², situovaný v centre mesta Galan
355,000 € 213 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Realitná kancelária RED Vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 600 m², nachádz
48,500 € 81 €/m²
Iný stavebný pozemok | Hodská | 13 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie miesto aj s parkovacou zábranou pr
9,300 € 715 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mládežnícka štvrť | 555 m²
IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu samostatne s
150 €/m2 150 €/m2
Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 32,855 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemky v investične zaujímavej časti G
Cena dohodou
Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 84,873 m²
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 13,665 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Na predaj ponúkame dva rozsiahle pozemky v katastri obce Čierny Brod - v
Cena dohodou
Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 33,685 m²
Cena dohodou
Zmiešaná zóna | Kpt. Nálepku | 27,380 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemok v investične veľmi atraktívnej
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.