Babony TRE I Na predaj stavebný pozemok s IS, Kvetoslavov 643 m²

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 643 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok v obľúbenej časti K

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

169,000 € 263 €/m²

Top
Top

DIRECTREAL|Znížená cena! Udržiavaná záhrada so studňou a chatkou

Reality Galanta

Záhrada | Šalská | 200 m²

Directreal Partner - Ponúkam Vám krásnu, udržiavanú záhradu na Šalskej ceste, v záhradkárskej

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

5,900 € 30 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom pozemok 5000m2, Galanta

Reality Galanta

Komerčná zóna | Nezadaná | 5,000 m²

Na prenájom pozemok v priemyselnej časti Galanty Pozemok má dobrú logistickú polohu. Je vhodný

Publikované: 08.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na prenájom Galanta

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Ponúkam na predaj krásny pozemok vo výbornej lokalite.

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²

Ponúkam na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD. Pozemok má veľkosť o rozlohe 3068m2 , nachád

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Pozemky na predaj Galanta

310,000 €

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY V NOVEJ ŠTVRTI, TOMAŠÍKOVO

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Tomášikovo | 600.1 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 10 stavebných pozemkov p

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

90 €/m2 90 €/m2

ALL INCLUSIVE I NA PREDAJ POZEMOK V PRIEMYSELNEJ ZÓNE DIAKOVCE

Reality Galanta

Komerčná zóna | Diakovce | 13,942 m²

Rozlohovo jedinečný investičný stavebný pozemok pre priemyselnú zástavbu pre firmy a veľkopodni

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

55 €/m2 55 €/m2

Investičný pozemok na predaj, Galanta

Reality Galanta

Komerčná zóna | Puškinova | 2,435 m²

Predaj investičného pozemku – Galanta Ponúkame na predaj pozemok v meste Galanta o výmere 2435

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

80 €/m2 80 €/m2

Investičný pozemok v Galante, časť Nebojsa

Reality Galanta

Komerčná zóna | Nebojsa | 10,355 m²

Predaj komerčného pozemku – Galanta, časť Nebojsa (10 355 m²) Ponúkame na predaj atraktívny ko

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

40 €/m2 40 €/m2

Investičný POZEMOK v centre mesta ...1670m2...Galanta (094-14-DAR)

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 1,670 m²

ID 094-14-DAR Veľkorysý rovinatý stavebný pozemok pred hlavnou vlakovou stanicou v centre Galan

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

355,000 € 213 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1995 m2 Galanta, časť Hody - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 1,995 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

89,000 € 45 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 676 m2 Galanta - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 676 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

163,500 € 242 €/m²

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ, GALANTA, NOVÁ LOKALITA

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²

Na predaj stavebné pozemky v meste Galanta, časť Hody. Pozemky sa nachádzajú vo vyhľadávanej a

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

1 €

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, GALANTA, NOVÁ LOKALITA

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

1 €

Na predaj stavebné pozemky v meste Galanta, časť Hody.

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

1 €

Lukratívny pozemok s potenciálom

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 2,130 m²

Lukratívny pozemok s potenciálom – výnimočná príležitosť pre bývanie aj investíciu! Ponúkame n

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

145 € 0 €/m²

Investičná príležitosť - Predaj pozemku v centre mesta Galanta

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 1,670 m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1670 m², situovaný v centre mesta Galan

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

355,000 € 213 €/m²

člen NARKS

Pozemok v novovybudovanej časti Galanta

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Realitná kancelária RED Vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 600 m², nachádz

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

48,500 € 81 €/m²

Vonkajšie parkovacie miesto o výmere 13m2 v Galante, časť West na predaj

Reality Galanta

Iný stavebný pozemok | Hodská | 13 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie miesto aj s parkovacou zábranou pr

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Galanta

9,300 € 715 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, 555m2, Galanta

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Mládežnícka štvrť | 555 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu samostatne s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

150 €/m2 150 €/m2

RE/MAX | Pozemky na predaj Galanta - zaujímavá investičná príležitosť

Reality Galanta

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 32,855 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemky v investične zaujímavej časti G

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

Reality Galanta

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 84,873 m²

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ pre developera – Čierny brod - Exluzívne

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 13,665 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Na predaj ponúkame dva rozsiahle pozemky v katastri obce Čierny Brod - v

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

RE/MAX | Pozemky na predaj - zaujímavá investičná príležitosť

Reality Galanta

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 33,685 m²

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026