Slnečný stavebný pozemok - obec Fintice, Prešov

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 927 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v novovyparcelovanej lokalite s novou prístupovo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

95,000 € 102 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

"REZERVOVANÉ" POZEMOK 701M2,UL.MALINOVÁ-FINTICE,OBEC.CESTA,NÁDHERNÝ VÝHĽAD

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 701 m²

EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove Vám ponúka na predaj atra

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

59,900 € 85 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZÁHRADA 655M2, FINTICE, DOSTUPNOSŤ MHD, NÁDHERNÝ VÝHĽAD NA OKOLIE

Reality Fintice

Záhrada | Hlavná | 655 m²

EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove Vám ponúka na predaj takm

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

34,900 € 53 €/m²

POZEMOK, 611 M2, UL. HLAVNÁ - FINTICE, IS v DOSAHU, SITUOVANÝ NA KOPCI S VÝHĽADOM

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 611 m²

EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove Vám ponúka na predaj zauj

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

68,900 € 113 €/m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj veľký pozemok v obci Fintice.

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Kanašská | 1,731 m²

EB003P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj veľký 1

Publikované: 04.10.2022 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Fintice

178,000 € 103 €/m²

7 árové parcely na výstavbu RD blízko Prešova - Fintice.

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | 696 m²

Jana Žilková Hudák Vám ponúka na predaj dva susediace 7 árové pozemky určené na výstavbu rodinn

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Pozemky na predaj Fintice

74,600 € 107 €/m²

^ Na predaj pozemok s elektrickou prípojkou – Fintice, plocha 648 m2.

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Na Odálke | 648 m²

Predstavujeme Vám na predaj krásny slnečný pozemok v svahu, čo umožňuje zaujímavé architektonic

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

52,500 € 81 €/m²

člen NARKS

Pozemok v ÚP pre výstavbu RD – Fintice

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Ružová | 1,407 m²

VÝRAZNA ZĽAVA: Pozemok v ÚP pre výstavbu RD – Fintice Hľadáte istotu a zhodnotenie? Divízia BR

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

87.91 €/m2 88 €/m2

Na predaj pozemok, Fintice, 815 m2

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Na Odálke | 815 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj stavebný pozemok na ulici Na Odálke

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

130 €/m2 130 €/m2

Výhodná cena! Pozemok na predaj v obci Fintice

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Fintice pri Prešove. Poz

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

88,000 € 59 €/m²

Pozemok v obci Fintice

Reality Fintice

Iný stavebný pozemok | 1,154 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Fintice,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

64,990 € 56 €/m²

člen NARKS

Pozemok na chatku alebo záhradu FINTICE

Reality Fintice

Rekreačný pozemok | Sady | 5,783 m²

Investičný pozemok pod lesom pri Prešove – Fintice 5 783 m² Predstavte si víkendové rána s v

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Fintice

53,000 € 9 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Fintice

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 940 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj stavebný pozemok s elekt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

95 €/m2 95 €/m2

Veľkorysý pozemok so stavebným povolením a projektom vo Finticiach

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Hrušková | 1,856 m²

Zabudnite na nekonečné čakanie na úradoch! Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE vám exkluzívne

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

87,900 € 47 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok | Fintice - Hraničná ulica

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | 796 m²

Pozemok Fintice Stavebný pozemok so skvelou dostupnosťou v obci Fintice na ulici Hraničná Prof

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

99,900 € 126 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23080)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie