Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 927 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v novovyparcelovanej lokalite s novou prístupovo
95,000 € 102 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 701 m²
EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove Vám ponúka na predaj atra
59,900 € 85 €/m²
Záhrada | Hlavná | 655 m²
EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove Vám ponúka na predaj takm
34,900 € 53 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 611 m²
EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove Vám ponúka na predaj zauj
68,900 € 113 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kanašská | 1,731 m²
EB003P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj veľký 1
178,000 € 103 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 696 m²
Jana Žilková Hudák Vám ponúka na predaj dva susediace 7 árové pozemky určené na výstavbu rodinn
74,600 € 107 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Odálke | 648 m²
Predstavujeme Vám na predaj krásny slnečný pozemok v svahu, čo umožňuje zaujímavé architektonic
52,500 € 81 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ružová | 1,407 m²
VÝRAZNA ZĽAVA: Pozemok v ÚP pre výstavbu RD – Fintice Hľadáte istotu a zhodnotenie? Divízia BR
87.91 €/m2 88 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Na Odálke | 815 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj stavebný pozemok na ulici Na Odálke
130 €/m2 130 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Fintice pri Prešove. Poz
88,000 € 59 €/m²
Iný stavebný pozemok | 1,154 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Fintice,
64,990 € 56 €/m²
Rekreačný pozemok | Sady | 5,783 m²
Investičný pozemok pod lesom pri Prešove – Fintice 5 783 m² Predstavte si víkendové rána s v
53,000 € 9 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 940 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj stavebný pozemok s elekt
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hrušková | 1,856 m²
Zabudnite na nekonečné čakanie na úradoch! Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE vám exkluzívne
87,900 € 47 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 796 m²
Pozemok Fintice Stavebný pozemok so skvelou dostupnosťou v obci Fintice na ulici Hraničná Prof
99,900 € 126 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.