Administratívny objekt | Bratislavská cesta | 735 m²
V obci Tvrdošovce ponúkame na predaj 5-podlažnú stavbu spolu s pozemkom vo výmere 1141 m2. Na 1
550,000 € 748 €/m²
Družstvo, chovateľský objekt | Nezadaná | 62,376 m²
NA PREDAJ je nevyužívaný hospodársky dvor v obci Hubice vzdialený 27 km od BA a 16 km od SC. Vý
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | Kúpeľná | 700 m²
Ponúkam na predaj hotel po kompletnej a dôkladnej rekonštrukcii, ktorá spĺňa hotelové ubytovani
Cena dohodou
Iný objekt | Nezadaná | 693.49 m²
Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu a pozemok v obci Podhoroď č. 110, okres Sobrance
30,360.83 € 44 €/m²
Polyfunkčný objekt | Hlavná | 586 m²
URBANREAL RK Vám exkluzívne ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Hlavnej ulici v Prešove. Ob
599,000 € 1022 €/m²
Administratívny objekt | Račianska | 139.85 m²
OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj prémiové administratívne priestory v projekte Pri Myte v Br
590,000 € 2835 €/m²
Objekt pre obchod | Starohájska | 396.54 m²
Predaj obchodného priestoru – štýlovej talianskej reštaurácie/ pizzerie s vinotékou/ kaviarňou
900,000 € 2270 €/m²
Reštaurácia | Starohájska | 396.54 m²
900,000 € 2270 €/m²
Iný objekt | Nezadaná | 228.06 m²
Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budova a pozemky v Nižnom Hrabovci č. 282, 094 21 Nižný
35,322.1 € 155 €/m²
Skladový objekt | Zlatobanská | 588 m²
Ponúkame na predaj objekt vhodný pre chovateľov na perfiérii Prešova - mestská časť Solivar. P
259,000 € 440 €/m²
Historický objekt | Dunajské Nábrežie | 760 m²
Ponúkame Vám na predaj historickú budovu Komárne na Dunajskom Nábreží. Plocha: úžitková 760m2
550,000 € 724 €/m²
Garáž | Trnavská cesta | 0 m²
Prenájom parkovacích státí v podzemnej garáži v projekte NIDO2 na Trnavskej ceste 43. Parkovaci
120 €/mesiac
Administratívny objekt | Á.Jedlíka | 270 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v Komárne, na ulici Á.Jedlíka. Plocha: úžitková
1,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Á.Jedlíka | 250 m²
Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt v Komárne na ulici Á.Jedlíka. Plocha: úžitková 250
1,685 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Garáž | Trenčianska | 0 m²
Parkovacie státie sa nachádza v podzemnej garáži polyfunkčného komplexu Rozadol v časti G2. Vst
110 €/mesiac
Administratívny objekt | . | 165 m²
Priestory v širšom centre mesta sa nachádzajú na 1. poschodí v administratívnej budove. Celkov
145,000 € 879 €/m²
Objekt pre obchod | Janka Kráľa | 60 m²
Realitná kancelária AAA - Real Vám ponúka na prenájom priestory vhodné ako kancelárie, príp. vh
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | SNP | 2,350 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: TROJPODLAŽNÝ POLYFUNKČNÝ OBJEKT V SNINE Ideálny pre zdravotníctvo, administ
Cena dohodou
Administratívny objekt | Tomášikova | 1,600 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v skolaudovanom projekte NIDO2 v Bratislave. Nov
Cena dohodou
Administratívny objekt | Komenského | 345.5 m²
Slovenská pošta, a.s., ponúka na predaj budovu a pozemky v Lubeníku, Lubeník 248. Všetky infor
89,812.78 € 260 €/m²
Objekt pre obchod | Nezadaná | 520 m²
Ponúkame Vám na predaj objekt + pozemok v Hornom Vadičove, katastrálne územie Prostredný Vadičo
Cena dohodou
Garáž | Suchoňova | 12 m²
Predáme vonkajšie parkovacie státie pri nových bytových domoch Barbora a Merťuky v Poprade na S
9,000 € 750 €/m²
Administratívny objekt | Nezadaná | 157 m²
Slovenská pošta a.s., ponúka na predaj budovu pošty v k.ú. Prašník. Všetky informácie a pokyny
36,947.89 € 235 €/m²
Opravárenský objekt | 110 m²
DM Notrereality s.r.o. Vám na predaj ponúka podnikateľský objekt v súčasnosti využívaný na prev
145,000 € 1318 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.