Na predaj administratívno-prevádzkovú budovu v Žarnovici

Reality Žarnovica

Polyfunkčný objekt | 200 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj administratívno-prevádzkovú bu

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žarnovica

350,000 € 1750 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie