4 izbový byt | 102.36 m²
Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz
655,500 € 6404 €/m²
2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²
Veľmi výhodná cena bytu!!! Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si p
57,000 € 919 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²
Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi
250,000 € 1667 €/m²
Záhrada | Strmé sady | 302 m²
Directreal Strong - Ak hľadáte tichý pozemok v príjemnom prostredí plnom zelene s výhľadom na
65,000 € 215 €/m²
Záhrada | Bočná | 256 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie
89,000 € 348 €/m²
Záhrada | Devínska cesta | 980 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj slnečnú záhradu pod kopcom Sandberg. Záhrada je oploten
237,000 € 242 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 355 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý
182,800 € 515 €/m²
Iný stavebný pozemok | Na Tálkoch | 609 m²
229,000 € 376 €/m²
Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 1 m²
Directreal LMCity - ### Nehnuteľnosť: Rodinný dom so strategickou polohou v Liptovskom Mikuláš
239,000 € 239000 €/m²
2 izbový byt | Československej brigády | 56 m²
Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekný 2-izbový byt nachádzajúci sa v Liptovskom M
570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Trávniky | 86 m²
Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekne rekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Antona Bernoláka | 62 m²
Hľadáte bývanie v centre mesta, kde stačí prísť a bývať? Tento kompletne zariadený a vybavený 2
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Na Zápletí | 270 m²
V tichej a pokojnej ulici vyhľadávanej mestskej časti Závodie ponúkame na predaj výnimočný rodi
430,000 € 1593 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 233 m²
BOND Reality ponúka na prenájom moderné administratívne priestory v zrekonštruovanej budove s v
7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
4 izbový byt | - | 100 m²
Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov
1 € 0 €/m²
4 izbový byt | Magurská | 100 m²
Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=myRu1C8
449,900 € 4499 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zadunajská cesta | 80 m²
Directreal Office - Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s rozlohou 80,00 m², ktorý sa na
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Slatinská | 35 m²
Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný zrekonštruovaný 1
149,900 € 4283 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 290 m²
Directreal Office - S radosťou vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento priestranný dv
399,000 € 1376 €/m²
Rodinný dom | Rezidenčná | 148 m²
Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj veľkoryso r
284,000 € 1919 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 90 m²
Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj 3.-izbový r
190,000 € 2111 €/m²
1 izbový byt | Pezinská | 40 m²
Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka exkluzívne na predaj
145,000 € 3625 €/m²
Rodinný dom | Púpavová ulica | 225 m²
Realitná kancelária HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný, priestranný a do d
629,000 € 2796 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 821 m²
HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj stavebný pozemok v obci Dobrohošť. Pozemok má p
97,900 € 119 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.