INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Hala a prevádzková budova na predaj, Prievidza.

Reality Prievidza

Priestor pre sklad | 632 m²

RK BÝVAJTE-SK ponúka na predaj časť priemyselného areálu, ktorý predstavuje jedinečnú príležito

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.04.2025
Priestory na predaj Prievidza

Cena dohodou

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Na predaj pozemok - Lazany, okres Prievidza.

Reality Lazany

Pozemok pre rodinné domy | 2,900 m²

NOVINKA v našej RK! BÝVAJTE-SK vám ponúka na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v malebnej obci

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 11.03.2025
Pozemky na predaj Lazany

Cena dohodou

Rezervácia ! Rodinný dom s potenciálom v Dolných Vesteniciach.

Reality Dolné Vestenice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 246 m²

NOVINKA RK BÝVAJTE - SK! Hľadáte dom, ktorý si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv? V

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Dolné Vestenice

150,000 € 610 €/m²

Prenájom luxusného dvojizbového apartmánu s garážou v novom projekte Pánsky Háj II v Kanianke.

Reality Kanianka

2 izbový byt | Pánsky háj | 49.71 m²

NOVINKA RK BÝVAJTE - SK! Ponúkame Vám na prenájom luxusný 2 izbový byt v novostavbe bytového v

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Kanianka

990 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v Hradci, podhorská mestská časť mesta Prievidza.

Reality Prievidza

Rodinný dom | Súhradská | 180 m²

Hľadáte domov pre seba a svoju rodinu, kde si oddýchnete od ruchu mesta, no stále budete mať vš

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Prievidza

149,000 € 828 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DVOJDOMU – PRIEVIDZA, KOPANICE

Reality Prievidza

Rodinný dom | Bazová | 114 m²

RK BÝVAJTE -SK Predstavujeme Vám modernú 4 izbovú tehlovú novostavbu s dvoma bytovými jednotka

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Prievidza

284,000 € 3009 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok k výstavbe rodinných domov v obci Nitrianske Rudno.

Reality Nitrianske Rudno

Pozemok pre rodinné domy | Madvová | 2,931 m²

Realitná kancelária BÝVAJTE - SK Vám ponúka na predaj pozemky - vhodné na výstavbu rodinných do

Publikované: 17.03.2024 Aktualizované: 05.04.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Rudno

40 € 0 €/m²

NOVINKA! Rozprávková drevenica v obci Čičmany

Reality Čičmany

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 110 m²

RK BÝVAJTE-SK vám dáva do pozornosti na predaj túto rozprávkovú novostavbu drevenice, nachádzaj

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 09.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Čičmany

385,000 € 3500 €/m²

Slnečný trojizbový byt na prenájom v Prievidzi - Zápotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Rázusa | 72 m²

RK BÝVAJTE-SK Vám ponúka na dlhodobý prenájom slnečný 3 izbový byt na sídlisku Zapotôčky, ul.

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

540 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novostavba rodinného domu v obci Pravenec pri Prievidzi.

Reality Pravenec

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

NOVINKA! RK BÝVAJTE - SK vám ponúka novostavbu rodinného domu v obci Pravenec pri Prievidzi. Ro

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Pravenec

Cena na vyžiadanie

Moderný štvorizbový rodinný dom s garážou, v okrajovej časti mesta Prievidza - časť Píly.

Reality Prievidza

Rodinný dom | 149 m²

RK BÝVAJTE-SK vám ponúka na predaj tento moderný 2-podlažný rodinný dom s garážou. Rodinný dom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Prievidza

330,000 € 2215 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (90 m²) s krásnym výhľadom – Skačany okr. Partizánske

Reality Skačany

4 izbový byt | 90 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete dovoliť a zároveň pretvoriť presne podľa svojich predstáv, a

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Skačany

55,000 € 611 €/m²

REZERVOVANÉ! Bývanie s pocitom rodinného domu: Nadštandardný 3-izbový byt so záhradou, parkovaním a vlastnou kotolňou v obci Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

3 izbový byt | Pionierska | 90.05 m²

EXKLUZÍVNA NOVINKA RK BÝVAJTE - SK! Hľadáte pokojné bývanie, kde si rannú kávu môžete vychutnať

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Nitrianske Pravno

149,000 € 1655 €/m²

Hala a prevádzková budova na PREDAJ! Prievidza.

Reality Prievidza

Priestor pre sklad | 632 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! RK BÝVAJTE-SK ponúka na predaj časť priemyselného areálu, ktorý predsta

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 11.12.2024
Priestory na predaj Prievidza

Cena dohodou

PRENÁJOM: Kompletne zariadený a priestranný 3-izbový byt s loggiou – Prievidza, Necpaly

Reality Prievidza

3 izbový byt | Majerská | 72 m²

Hľadáte maximálny komfort v jednej z najobľúbenejších lokalít Prievidze, kam si stačí priniesť

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v tichej časti mesta Handlová.

Reality Handlová

Rodinný dom | Údernícka | 140 m²

RK BÝVAJTE - SK ponúka na predaj rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu, nachádza sa v tichej

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Handlová

Info v RK

Moderný dvojizbový byt s garážou a lódžiou s nádherným výhľadom v obci Kanianka.

Reality Kanianka

2 izbový byt | Pánsky háj | 65 m²

RK BÝVAJTE SK Vám ponúka na prenájom luxusný 2 izbový byt v novostavbe bytového domu v novej l

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Kanianka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dvojizbový byt s vôňou domova v Prievidzi - Staré sídlisko.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Š. Králika | 51 m²

NOVINKA RK BÝVAJTE-SK! Hľadáte útulné, bývanie v žiadanej lokalite Prievidze? Ponúkame Vám na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 2255 €/m²

Zabehnutá pálenica vo Veľkých Uherciach na predaj

Reality Veľké Uherce

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 94 m²

BÝVAJTE-SK vám exkluzívne ponúka na predaj zabehnutú pálenicu aj s kompletnou technológiou v ob

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na predaj Veľké Uherce

Info v RK

NOVINKA! Trojizbový byt - centrum mesta Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Hodžu | 67.5 m²

RK Bývajte-SK vám ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta Prievidza, na ul. M.Hodžu. Byt s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

NA PREDAJ! Rodinný dom v Sebedraží, okres Prievidza

Reality Sebedražie

Rodinný dom | 180 m²

Podnikajte z domu! RK BÝVAJTE-SK vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Sebedražie, okres Prie

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 14.04.2025
Domy na predaj Sebedražie

149,900 € 833 €/m²

Samostatná garáž v radovej zástavbe garáži v Prievidzi, ul. Garážová

Reality Prievidza

Garáž | Garážová | 18 m²

RK BÝVAJTE - SK s.r.o.Vám ponuka na predaj garáž v radovej zástavbe garáži v Prievidzi na ul. G

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Prievidza

11,900 € 667 €/m²

REZERVOVANÉ: Priestranný 6-izbový tehlový dom na slnečnom pozemku – Prievidza, Zapotôčky

Reality Prievidza

Rodinný dom | Májová | 224 m²

Hľadáte poctivý dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať a postupne si ho dotvoriť podľa v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prievidza

Info v RK

VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Turbínová | 164 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23014)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie