Prenájom 2,5-izbového bytu v kľudnej časti Rače - Krasňany.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 59 m²

Callireal Vám ponúka na prenájom kompletne a moderne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v pokojnej

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SVÄTÝ JUR - Rezidencia Krajinská – www.krajinska.sk

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 48.3 m²

SVÄTÝ JUR - NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zapl

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

208,900 € 4325 €/m²

Prenájom priestoru od 450 m² v kombinácii SKLAD, SHOWROOM, KANCELÁRIA s tepelnými čerpadlami v meste Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom budúci moderný a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Prenájom 3 nových skladov od 800 m² vrátane kancelárií priamo v meste Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Staviteľská | 800 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom 3 novopostavené

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Prenájom skladového priestoru 1070 m² v meste Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Bojnická | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom skladový priesto

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.3 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov od 1220 m² vrátane kancelárií v meste Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na Pántoch | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom moderné skladové

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

REZERVOVANÉ | Moderný 2-izbový byt v projekte Verdena-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 51.48 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Verdena v Krasňanoch ponúka komfortné bývanie bez nutnosti ďalš

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

255,000 € 4953 €/m²

MODERNÁ VILA S BAZÉNOM, SAUNOU, JACUZZI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Potočná | 229.55 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka Ponúkame Vám na predaj luxusný 4-izbový rodinný dom (možnosť zmeny disp

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Na predaj perspektívny pozemok v Rači

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Žulová | 1,459 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj perspektívny pozemok. Pozemok sa nachád

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena na vyžiadanie

Slnečný 4-izbový byt v projekte Rínok Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v projekte Rínok Rača na ulici Františk

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 4-izbového bytu, 129 m², veľká terasa, novostavba, Rostovská

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Rostovská | 129 m²

Rodinné bývanie s dostatkom priestoru, súkromie pre každého člena domácnosti a všetko potrebné

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Úchvatný domov! Kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej nadstavbe s veľkým balkónom, BA Rača, 51,07 m²

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 51.07 m²

TUreality ponúka na predaj nádherný, moderne a na mieru zariadený 2-izbový byt s balkónom, situ

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

262,000 € 5130 €/m²

CREDA | prenájom 1400 m2 sklad, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,400 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom skladové priestory v priemyselnom parku v Rači - ul. Na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

7,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

HF&HD | PREDAJ - jedinečný 7-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v mestskej časti Rača - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Úžiny | 277 m²

Home Financial & Housedesign realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 7-iz

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 2162 €/m²

TERRASY – VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ! - Moderné bývanie v Rači, na dosah prírody aj mesta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 51.5 m²

Projekt TERRASY prináša moderné a komfortné bývanie v tichej lokalite Rače, len pár minút od ce

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

243,732 € 4733 €/m²

3 izb. byt - Moderné a dostupné bývanie v Rači – RNDZ2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri Šajbách | 72.31 m²

Ponúkame Vám na kúpu moderný 3-izbový byt v novom projekte RNDZ 2, ktorý nadväzuje na úspešný p

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

279,168 € 3861 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v projekte RNDZ 2, Pri Šajbách (Rača)

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 54 m²

Ponúkame Vám na kúpu moderný 2-izbový byt v novom projekte RNDZ 2, ktorý nadväzuje na úspešný p

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,140 € 4058 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TERRASY – VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ! - bývanie, kde sa mesto stretáva s prírodou

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Kadnárova | 131.5 m²

Hľadáte moderné bývanie na dosah centra Bratislavy, no zároveň túžite po kľude a zeleni? Projek

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

567,559 € 4316 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pokračovanie úspešného projektu RNDZ - RNDZ 2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 56.9 m²

Dva elegantné bloky rezidencie RNDZ2 prinesú novú vlnu moderného bývania v obľúbenej bratislavs

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,032 € 3849 €/m²

Moderné a dostupné bývanie v Rači – RNDZ2

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Pri Šajbách | 85 m²

Hľadáte nové bývanie v Bratislave, ktoré spája pokoj, dostupnosť a moderný štýl? Projekt RNDZ2

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

344,778 € 4056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÝ voľný 3 izbový priestor v projekte VERDENA pri Peknej ceste s parkovaním v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 80.51 m²

Ponúkame na predaj posledný voľný 3-izbový nebytový priestor v úspešnom projekte VERDENA. Loka

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

314,277 € 3904 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TERRASY - VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ! - Moderné bývanie obklopené prírodou, len na skok od centra mesta

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80.1 m²

Projekt TERRASY ponúka moderné bývanie v pokojnej lokalite, len na skok od centra Bratislavy. V

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

378,267 € 4722 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné priestory na prenájom v novostavbe - RNDZ (Rača)

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Eduarda Wenzla | 107 m²

Moderné priestory pre vaše podnikanie Kúpte si svoj vlastný priestor, alebo začnite s prenájmom

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

9.99 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

2i byt BA - Rača - Kadnárova, 56 m2 + 12 m2 loggia, 2 samostatné izby, SLNEČNÝ S PREKRÁSNYM VÝHĽADOM - jedinečný, praktický, v zeleni.. IHNEĎ

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 56 m²

RK BETTY ponúka na prenájom: BYT: 2i byt Bratislava – Rača – Kadnárova 56 m2 - 1x VEĽKÁ LÓOGIA

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Upresniť hľadanie