Predaj, investičný pozemok na úpätí Malých Karpát, výmera 1.748 m2, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 1,748 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj perspektívny investičný pozemok (v súčasnosti vinica) s nádherným

Publikované: 22.09.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

175,000 € 100 €/m²

1 izbový byt, úžitková 25,13m2, balkón 4,16m2, parkovacie miesto, kobka, Rača-Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 € 6606 €/m²

člen NARKS

2. IZBOVÝ, Byt s výhľadom, ktorý vás dostane, Rača, Kadnárova ulica.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 51 m²

Niekedy stačí jeden pohľad z okna, aby ste vedeli, že toto je ono. Nie každý byt má šancu stať

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

209,990 € 4117 €/m²

2-izbový byt s parkovacím miestom – Rača - Slanec

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 51 m²

Pokojné bývanie s parkovacím miestom – 2-izbový byt na Slanci v Rači ponúka komfort bez zbytočn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom flexibilného priestoru PB1, 1.21–1.28 | sklad / showroom / kancelárie | AMEX PARK

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 321.93 m²

Ponúkame na prenájom variabilný nebytový priestor o výmere 321,93 m² v administratívno-logistic

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNA VILA S BAZÉNOM A PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU | 880 m² | RAČA

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Na medzi | 880 m²

Existujú nehnuteľnosti, ktoré ponúkajú bývanie. A potom existujú domy, ktoré vytvárajú životný

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

1,150,000 € 1307 €/m²

ZABEHNUTÁ INVESTIČNÁ VILA so zdokladovateľným výnosom | AIRBNB / BOOKING |

Reality Bratislava-Rača

Hotel, penzión, ubytovňa | Na medzi | 880 m²

Investičných nehnuteľností je veľa. Funkčných, zabehnutých a okamžite monetizovateľných je mini

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,150,000 € 1307 €/m²

Slnečný 8 izbový rodinný dom s panoramatickým výhľadom v Rači s bazénom

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Zvončeková | 435 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 8-izbový rodinný dom nachádzajúci sa na Zvončekovej ulici v mestsk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

1,079,000 € 2480 €/m²

100PRO | Nadštandardne priestranný 2-izbový byt s charakterom a vysokými stropmi

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 84 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt na Dopravnej ulici v časti Bratislava-Rača – Rendez

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

210,000 € 2500 €/m²

Račianská, 2+1, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Račianska | 61 m²

Ponúkam na prenájom priestranný byt 2+1 o celkovej výmere 61 m² na adrese Račianska, Rača. Byt

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Byt priamo pod lesom, s parkovacím miestom, balkónom a kobkou- Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 32 m²

Ponúkame na prenájom praktický jednoizbový byt s balkónom, s parkovacím miestom aj pivničnou ko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenajmeme veľkú skladovú halu v Bratislave III. Rači.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 5,250 m²

Prenajmeme skladovú halu v Bratislave Rači Na Pántoch. Skladová hala má plochu 5.250 m2 Má 6 b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Rača

7.29 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

BRATISLAVA III. - RAČA - NA PREDAJ - priemyselný objekt s polyfunkčnou budovou s veľkou halou, ubytovacími a kancelárskymi priestormi v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Výrobný objekt | Staviteľská | 1,600 m²

Lokalita: Staviteľská ulica, Bratislava III - Rača. RK Quality SC Vám ponúka na predaj priemys

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ – skladový objekt s ubytovňou a kanceláriami v Bratislave III

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,600 m²

Lokalita: Staviteľská Bratislava III - Rača Priemyselný objekt so zastavanou plochou 1,37

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

člen NARKS

Reality Bratislava-Rača

Prevádzkový areál | Staviteľská | 1,375 m²

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

NA PRENÁJOM – SLKADOVÝ PRIESTOR v priemyselnom areáli Žabí majer Bratislava III. Rača - ul. Staviteľská

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 400 m²

V našej RK Quality SC províziu za prenájom tejto nehnuteľnosti NÁJOMCA NEPLATÍ * Lokalita: St

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

3.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Na predaj kompletné zariadený 2-izbový byt s veľkou loggiou – novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 64.68 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,900 € 3493 €/m²

REZERVOVANÉ 2 izbový byt, predaj, garažové státie, klíma, Rustaveliho, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 56 m²

REZERVOVANÉ Realitná kancelária ViaReality vám ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt s pa

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4732 €/m²

Na predaj: Praktický 3-izbový byt s lodžiou, Bratislava, Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 70 m²

Predávame praktický 3-izbový byt s lodžiou v mestskej časti Bratislava – Rača, Kafendova ulica,

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

244,900 € 3499 €/m²

člen NARKS

Na predaj chata s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Knižkova dolina | 46 m²

Moderný maklér ponúka na predaj krásnu kompletne zrekonštruovanú chatu v Rači v lokalite Knižko

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

174,900 € 3802 €/m²

3 izbový byt, Hubeného Krasňany, úžitková 81,31m2, balkón 4m2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

319,000 € 3923 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-podlažná chata s nádherným výhľadom - Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Centrum realít ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v záhradkárskej oblasti nad Slalomko

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

206,900 € 2759 €/m²

Parkovacie státia Bratislava Rača Kadnarova / Zlate krídlo

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Kadnárova | 1 m²

Predám parkovacie státia v mestskej časti Bratislava Rača, na Kadnárovej ulici 105, v bytovom k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

14,400 € 14400 €/m²

Prenájom 2,5-izbového bytu v kľudnej časti Rače - Krasňany.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 59 m²

Callireal Vám ponúka na prenájom kompletne a moderne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v pokojnej

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Upresniť hľadanie