TOPNovinka: Obchodný priestor S VÝKLADOM , Radničné námestie, sídlisko Záhumenice - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rustaveliho | 75 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoju predajňu alebo služby? Ponúkame na predaj nebytový priestor pr

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 3000 €/m²

Pronájem obchodního prostoru 102 m² Pri Šajbách, Bratislava, Slovensko

Reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Pri Šajbách | 102 m²

Ponúkame na prenájom priestranné nebytové priestory s celkovou výmerou 102 m², situované na prí

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

349 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Veľkorysý 3-izbový byt v Rači – svetlo, priestor a pokoj prírody na dosah

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 78.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej časti Rače, k

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

334,900 € 4246 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ. Priestranný 2,5-izbový byt v novostavbe so zariadením

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2,5 izbový byt v novostavbe, ktorý zaujme vzdu

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Prenajmeme skladový priestor v Bratislave Rači.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 373.9 m²

Prenajmeme skladový priestor v Bratislave III. Rači ktorý sa nachádza na prízemí v uzatvorenom

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelárske priestory Bratislava-Rača

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

NA PRENÁJOM: Kancelárske a skladové priestory na Rybničnej ulici, Bratislava – Rača Realitná k

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

11.6 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kaviareň, reštaurácia, gastro prevádzka, 5 parkingov, veľká terasa, vnútroblok, ihrisko

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Rustaveliho | 119 m²

MOOWIN Vám exkluzívne ponúka priestory na Rustaveliho 4 v Rači na predaj. Dnes sa jedná o zabe

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 09.04.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

370,000 € 3109 €/m²

SRA | Pozemok so starším rodinným domom, Rača – Albánska ulica

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Albánska | 316 m²

Ak hľadáte miesto, ktoré má charakter, potenciál a dobrú adresu, táto ponuka v bratislavskej Ra

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Predaj 1-izbového bytu s loggiou – ideálny štart alebo investícia!!!

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 28.42 m²

Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

180,000 € 6334 €/m²

PRENÁJOM: murovaná garáž / Bratislava III, Rača (Krasňany)

Ponúkame na prenájom priestrannú, udržiavanú garáž v mestskej časti Bratislava – Rača (Krasňany

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

440 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ Slnečný 2,5 izbový byt na prenájom s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Hagarova | 63 m²

Ponúkame exkluzívne na prenajom slnečný a zariadený 2,5 izbový byt s balkónom, situovaný v atra

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

Info v RK

925M2 STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ RAČA

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | 0 m²

TUreality v zastúpení majiteľa ponúka na predaj výnimočný, slnečný pozemok o výmere 925 m², sit

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

169,999 €

Prenajmeme skladový priestor v Bratislave III. Rači.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,850 m²

Prenajmeme skladový priestor s plochou cca 1 850 m2 v Bratislave III. Rači na Pántoch. Sklad sa

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 06.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov LOGIS Bojnická – Bratislava od 1000 m²

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Bojnická | 1,000 m²

LOGIS Bojnická je moderné skladové centrum situované v strategickej lokalite Bratislavy, ktorá

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Info v RK

ARTHUR - Moderné priestranné kancelárie na prenájom-Račianska ul.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 65 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory 64,51 m2- v polyfunkčnej novostavbe na Račia

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

968 € 15 €/m²

ARTHUR - Prenájom admistratívnych priestorov- Račianska ul.

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory 32,22 m2- v polyfunkčnej novostavbe na Račia

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

483 € 15 €/m²

Predané.Predaj Slnečného nadštandardného 2.izb.bytu s terasou a možnosťou úpravy na 3.izb.byt

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúkajú na predaj:2.izb.byt v Rači Ak hľadáte bývanie, ktoré ponúka dostatok svetla

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

284,990 € 4071 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V CENTRE KRASŇAN, PRI JEDNOTE A LIDLI, NA PODNIKANIE, 112 m2, VODA, EL., KANÁL

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 112 m²

Ponúkame Vám ponúka NA PREDAJ veľmi zaujímavý stavebný pozemok priamo v centre mestskej časti *

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

49,990 € 446 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ Garáž v Rači.

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Dopravná | 34 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž Bratislava-Rača, Dopravná ulica. Plocha: zastavaná 19m2, celková p

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

12,990 € 382 €/m²

2089M2 STAVEBNÝ POZEMOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | 0 m²

TUreality v zastúpení majiteľa ponúka na predaj krásny, slnečný pozemok 2 089 m², situovaný v p

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

375,000 €

Na predaj - útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 39.4 m²

Ponúkame na predaj útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

184,000 € 4670 €/m²

Predaj Pozemok v Rači

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Pri vinohradoch | 700 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na rekreačnú stavbu (reálne možno užívať ako rodinný dom

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

174,000 € 249 €/m²

Komerčný priestor o rozlohe 66m2

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Hlavná | 66 m²

Ponúkame na prenájom svetlý komerčný priestor o rozlohe 66m2 v Bratislave časť Krasňany. Pri

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Exkluzívny 3-izbový byt • 69,63 m² + balkón, Bratislava - Rača Rínok

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 69.63 m²

TUreality ponúka na predaj moderný a svetlý 3-izbový byt s výmerou, ktorý sa nachádza v prestíž

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5084 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Rodinné domy na predaj (23077)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie