Priestor pre sklad | Púchovská | 381.66 m²
Ponúkame na prenájom ucelený skladový celok PB2 0.15 s celkovou výmerou 381,66 m². Tento priest
6.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac
Vinica, chmelnica | 3,144 m²
Prom Real ponúka v exkluzívnom zastúpení klienta 31-árový pozemok nad Krasňanmi. VÝHODY: +prís
326,000 € 104 €/m²
Rodinný dom | Chladná | 105 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový rodinný dom s podkrovím, veľkou pivnicou a útulnou záhr
420,000 € 4000 €/m²
Obchodné priestory | 107 m²
Ponúkame na prenájom moderný nebytový priestor v novostavbe RNDZ na ulici Eduarda Wenzla, v mes
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Staviteľská | 320 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v Žabom majery o celkovej výmere 320 m2 so samostat
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 49 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory s vlastným soc. zariadením a vlastnou ku
1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Púchovská | 3,000 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladovacie priestory od výmery 100 m2 do 3000 m2. Tieto priestory mož
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 545 m², situovaný v tichej a stabilizo
290,100 € 532 €/m²
2 izbový byt | Františka Kubu | 47.48 m²
REZERVOVANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj krásny, moderný a svetlý 2-izbový
271,900 € 5727 €/m²
2 izbový byt | Františka Kubu | 54.97 m²
299,999 € 5458 €/m²
4 izbový byt | Pri vinohradoch | 99 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt na ulici Pri vinohradoch v Rači, Bratislava. Tent
190,900 € 1928 €/m²
3 izbový byt | Františka Kubu | 67.92 m²
PREDANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj predaj krásny, moderný a svetlý 3-izbo
363,900 € 5358 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 487 m²
RadoReality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnom prostredí Malých Karpát. Pozemok m
150,000 € 308 €/m²
Obchodné priestory | Rustaveliho | 74.7 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa na ulici Rustavelliho v čast
219,900 € 2944 €/m²
Záhrada | Stupavská | 1,163 m²
Ponúkame na predaj veľmi peknú záhradu, zapísanú v katastrálnom území Bratislava - Rača. Nachád
98,000 € 84 €/m²
Obchodné priestory | Eduarda Wenzla | 107 m²
Ponúkame na prenájom moderné nebytové priestory nachádzajúce sa v úplnej novostavbe bytového ko
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Iný priestor | Rudroffova | 40 m²
Ponúkame na prenájom útulný a prakticky riešený nebytový priestor s rozlohou do 40 m², ideálny
470 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Barónka | 40 m²
620 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 93 m²
Ponúkame na predaj podkrovný byt za výhodnú cenu, viac sa dozviete vo fotkách a prílohách inzer
189,000 € 2032 €/m²
Polyfunkčný objekt | Dopravná | 2,000 m²
Stavba - polyfunkčná budova - zastavaná plocha cca 1000m2 - úžitková plocha = 2 podlažia 2000m
Cena dohodou
Garáž | Eduarda Wenzla | 12.5 m²
Na predaj garážové státia v podzemnej garáži projektu RNDZ v Rači pri Šajbách, ktorá je súčasťo
15,645 € 1252 €/m²
Priestor pre sklad | 1,494 m²
Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky realitnej
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vinica, chmelnica | 2,372 m²
Realitná spoločnosť XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na predaj inve
188,900 € 80 €/m²
3 izbový byt | Račianska | 80 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3-izbový byt v okolí Račianskej ulice v Bratislave. Pref
320,000 € 4000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.