Garáž | Košická | 19 m²
PREDAJ: murovaná GARÁŽ (19 m2). K dispozícii je montážna jama. Výborná lokalita v blízkosti Koš
41,000 € 2158 €/m²
Garáž | Jégého | 11 m²
Ponúkame Vám na prenájom vnútorné parkovacie státie v lokalite Bratislava-Ružinov na ulici Jége
875 €/rok 80 €/rok/m²
Garáž | Plynárenská | 16 m²
DOHODA MOŽNÁ-široké priestranné garážové parkovacie miesto v modernom polyfunkčnom komplex City
29,000 € 1813 €/m²
Garáž | Nevädzová | 17 m²
Ponúkam na prenájom vnútorné parkovacie státie v projekte Retro na Nevädzovej ulici. Jedná sa o
90 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 399 m²
AZ PROPERTY* ponúkame na predaj viacúčelový objekt s možnosťou bývania, podnikania alebo ich ko
930,000 € 2331 €/m²
Garáž | Mraziarenská | 12 m²
Prenájom garážového státia v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v Bratislave - Ružinove. Park
100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garáž | Haburská | 17 m²
- Diana Novotná 0905 194 940 ponúka: ... - Na predaj skolaudovaná murovaná garáž so súpis.číslo
39,900 € 2347 €/m²
Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,900 m²
Administratívne a skladové priestory v Bratislave, časť Trnávka. Možnosť prenajať plochy od 300
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,979 m²
Polyfunkčný objekt v Bratislave, časť Trnávka. - celková výmera pozemku je 1 994 m2 LOKALITA:
Cena dohodou
Garáž | Ondavská | 15 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie situované na Onda
17,900 € 1193 €/m²
Garáž | 13 m²
Developer ponúka na predaj vnútorné garážové státia v podzemnej garáži obytného komplexu CityP
16,600 € 1277 €/m²
Administratívny objekt | Karadžičova | 268.27 m²
Hľadáte moderné, flexibilné kancelárie, ktoré sa prispôsobia Vašim potrebám? Objavte priestory
Info v RK
Administratívny objekt | 1,000 m²
TUreality ponúka na predaj administratívnu budovu v Ružinove na ulici Pestovateľská. Budova sa
Cena na vyžiadanie
Garáž | Jarabinková | 0 m²
URBAN&PARTNER ponúka na predaj garážové parkovacie státia v projekte JARABINKY na Jarabinkovej
25,318 €
Skladový objekt | Beckovská | 1,900 m²
Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt v tichej časti Trnávky na Beckovskej ulici. Objekt
4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 1,000 m²
Ponúkame oveľa viac než len budovu na prenájom: Automatizované riadenie budov Vyhradený kam
7.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Iný objekt | Galvaniho | 18 m²
RK Byty Bratislava ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie na ul. Galvaniho v Bratislave -
25,000 € 1389 €/m²
Reštaurácia | Ivanská cesta | 100 m²
Ponúkam na prenájom veľmi príjemný a kompletne zariadený gastro v Ružinove. Má takmer 100 m², k
2,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Plynárenská | 8.22 m²
Realitná kancelária LUXAR s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj skladový priestor v novostavbe
18,000 € 2190 €/m²
Garáž | Tomášikova | 14 m²
Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v novostavbe v OMNIA Business Center, T
27,000 € 1929 €/m²
Garáž | Plynárenská | 13 m²
Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v novostavbe CITY PARK Plynárenská ulic
24,000 € 1846 €/m²
Prevádzkový areál | Záhradnícka | 97 m²
Moderne zariadený obchodný priestor vhodný aj ako sídlo firmy s priamym vstupom z ulice s rozlo
264,000 € 2665 €/m²
Garáž | Trenčianska | 0 m²
Parkovacie státie sa nachádza v podzemnej garáži polyfunkčného komplexu Rozadol v časti G2. Vst
110 €/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.