Budova bývalej základnej školy, Jasov, Košice - okolie

Reality Jasov

Obchodné priestory | 474 m²

Predávame budovu bývalej základnej školy v obci Jasov, Košice - okolie. Je to výhodná investičn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Jasov

176,000 € 371 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30375)
Reality v Martine (737)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23106)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie