Na predaj polyfunkčný objekt, Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | zoforna | 220 m²

019-18-STSIa Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt nachádzajúci sa vo frekventovanej lokalite

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bánovce nad Bebravou

249,900 € 1136 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie