NA PREDAJ POZEMOK V INTRAVILÁNE OBCE LÚČKY PRI KREMNICI

Reality Lúčky

Zmiešaná zóna | 723 m²

Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/6 v obci L

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

16,500 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ POZEMOK Č. 133/7 V INTRAVILÁNE OBCE LÚČKY PRI KREMNICI

Reality Lúčky

Zmiešaná zóna | 668 m²

Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/7 s výmerou

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

13,500 € 20 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ POZEMOK Č. 133/10 V INTRAVILÁNE OBCE LÚČKY PRI KREMNICI

Reality Lúčky

Zmiešaná zóna | 521 m²

Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/10 s výmero

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

11,500 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Rodinný dom s pasívnym príjmom v Kremnických vrchoch

Reality Lúčky

Rodinný dom | 298 m²

BOSEN GROUP exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Lúčky, len 2 km od historickej Krem

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lúčky

249,800 € 838 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Pozemok v srdci prírody v Lúčkach pri Kremnici

Reality Lúčky

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

75,000 € 50 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie