VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA - Ideálne rodinné bývanie v tichej časti Kriváňa

Reality Kriváň

Rodinný dom | 160 m²

Objavte čaro bývania v srdci Podpoľania. Priestranný dvojpodlažný dom v tichej časti obce Krivá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kriváň

150,000 € 938 €/m²

člen NARKS

Kriváň - výrobno-skladovací objekt + kanc. priestory – predaj

Reality Kriváň

Výrobný objekt | Kriváň | 711 m²

V obci Kriváň ponúkame na predaj alebo na prenájom objekt určený predovšetkým na výrobu a sk

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Objekty na predaj Kriváň

560,000 € 788 €/m²

REZERVOVANÉ - Kriváň – pozemok v intraviláne obce s cestou, výmera 703 m2 - predaj

Reality Kriváň

Lúka, pasienok | Kriváň | 703 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Kriváň s nádherným výhľadom na o

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 08.02.2024
Pozemky na predaj Kriváň

27,000 € 38 €/m²

Kriváň – pozemok v intraviláne obce s cestou, výmera 611 m2 - predaj

Reality Kriváň

Lúka, pasienok | Kriváň | 611 m²

Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Kriváň s nádherným výhľadom na okolie, celková

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 15.01.2024
Pozemky na predaj Kriváň

23,000 € 38 €/m²

Znížená cena!! Miesto pre Váš domov

Reality Kriváň

Pozemok pre rodinné domy | Kriváň | 1,480 m²

Túžite po vlastnom dome s veľkým pozemkom v tichej časti a dobrou dostupnosťou? Ponúkame Vám na

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 20.11.2024
Pozemky na predaj Kriváň

45 €/m2 45 €/m2

Veľký 3-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 74.6 m²

Výstavba bytového domu Mních je pokračovaním úspešného projektu Obytná zóna Mních v obci Kriváň

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

163,215 € 2188 €/m²

REZERVOVANÉ 1-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň

Reality Kriváň

1 izbový byt | Kriváň | 38.79 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Kriváň

83,570 € 2154 €/m²

REZERVOVANÝ - HĽADÁTE 5 IZB. RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE K NASŤAHOVANIU?

Reality Kriváň

Rodinný dom | Kriváň | 118.05 m²

https://tour.panoee.net/iframe/67f7644f8a16977f6effdddb Realitná maklérka Radka Tučeková ma pr

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Kriváň

Info v RK

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 74.63 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

168,104 € 2252 €/m²

2-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

2 izbový byt | Kriváň | 56.78 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

124,117 € 2186 €/m²

Veľký 3-izbový byt s terasou v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 104.12 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

183,604 € 1763 €/m²

Veľký 3-izbový byt s terasou a dvoma balkonmi v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 117.47 m²

Popis nehnuteľnosti Výstavba bytového domu Mních je pokračovaním úspešného projektu Obytná zón

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

213,759 € 1820 €/m²

3-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 69.36 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

152,718 € 2202 €/m²

Slnečný 3-izbový byt s veľkou terasou v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 103.94 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

181,364 € 1745 €/m²

REZERVOVANÝ!!! Nový a zariadený 3-izbový byt v Kriváni

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 64.8 m²

Predstavte si, že prídete do bytu, kde je všetko pripravené. Žiadne prerábky, žiadne starosti –

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Kriváň

168,726 € 2604 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 67.92 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

149,954 € 2208 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 103.91 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

181,293 € 1745 €/m²

Príjemný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe – Kriváň

Reality Kriváň

2 izbový byt | Kriváň | 49 m²

Hľadáte bývanie v novostavbe? Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obci Kriváň

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Kriváň

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň

Reality Kriváň

2 izbový byt | Kriváň | 56.57 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

123,630 € 2185 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 94.37 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

210,330 € 2229 €/m²

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 65.78 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

154,680 € 2351 €/m²

PREDAJ - Priemyselný stavebný pozemok - Kriváň

Reality Kriváň

Priemyselná zóna | 24,119 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rovinatý stavebný

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kriváň

Cena dohodou

PREDAJ - Koliba - Kriváň

Reality Kriváň

Reštaurácia | 331 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj zabehnutú kolibu s

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Kriváň

999,000 € 3018 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok - Kriváň

Reality Kriváň

Priemyselná zóna | 5,400 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rovinatý priemysel

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kriváň

324,000 € 60 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie