RODINNÝ DOM NA PODNIKANIE NA HOLUBYHO

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Holubyho | 80 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri vám ponúka na predaj rodinný dom s výbornou polohou na ulici Holub

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

380,000 € 4750 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Rodinné domy na predaj (23109)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie