Vinica 608 m² s viničnou chatkou v obci Jelenec, okres Nitra

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Vinice | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj viničný domček na pozemku o rozlohe 608 m², na ktorom je vysadený udržia

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

33,000 € 524 €/m²

Jedinečná chata v lese, vhodná na investíciu

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | 240 m²

SHARK real Vám ponúka na predaj rekreačný objekt na samote v lese, v obci Jelenec, neďaleko Nit

Publikované: 22.07.2024 Aktualizované: 08.05.2025
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

192,000 € 800 €/m²

POZEMOK s IS - Predaj Nitra - Jelenec 725 m2

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 895 m²

R12 reality ponúka na predaj krásny pozemok s IS lokalita - okres Nitra obec - Jelenec vým

Publikované: 27.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

69,990 € 78 €/m²

NA KLÚČ Predaj rodinný dom Nitra - Jelenec

Reality Jelenec

Rodinný dom | 108 m²

R12 reality ponúka na predaj novostavba tehlového rodinného dumu LOKALITA okres Nitra obec

Publikované: 10.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jelenec

249,000 € 2306 €/m²

Chata s pivnicou a vinicou v krásnej oblasti Jelenec

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 60 m²

F428-13-MAT3a Na predaj pivničný dom v obci Jelenec, v okrese Nitra. ROZLOHA: • zastavaná p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

33,000 € 550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj chata rekreačná Jelenec, okr. Nitra (213-13-JUF)

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 70 m²

213-13-JUF Ponúkame Vám na predaj krásnu murovanú zateplenú poschodovú chatu v obci Jelenec, le

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

164,900 € 2356 €/m²

Predaj, pozemok - Jelenec (014-14-JANS)

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 598 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, na LV vedený ako záhrada, v obci Jelenec, okres Nitra. Celková

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

63,000 € 105 €/m²

Chata pre milovníkov prírody v pokojnej lesnej chatovej oblasti

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Kúsok za Nitrou v obci Jelenec sa nachádza táto príjemná pekná zrekonštruovaná chata. Je obklop

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

99,000 € 1414 €/m²

člen NARKS

Hľadám dom, chatu, chalupu v obci Jelenec a okolí

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Hľadám pre našich záujemcov domy, chalupy a chaty, kde si budú môcť vychutnať pokoj, prírodu a

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Jelenec

Cena dohodou

člen NARKS

NOVÁ CENA - Chata v lesnom prostredí - ideálne miesto na relax v prírode

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | 112 m²

Hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnete? Kde vás ráno zobudí spev vtákov a cez deň si užijete

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

145,000 € 1473 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA SEVERSKÝ ŠTÝL, JELENEC, SÚKROMNÁ ULICA

Reality Jelenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 170 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v t

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jelenec

159,990 € 941 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Jelenec "EXKLUZÍVNE"

Reality Jelenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj poschodový 4-izbový rodi

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jelenec

95,000 € 792 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 710 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 susediace stavebné pozemky v novej ulici v obci Jelenec - výmera každé

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

64,900 € 91 €/m²

Predám kompletne prerobenú chatu v Jelenci – Remitáž

Reality Jelenec

Chata, drevenica, zrub | Hlavná | 101 m²

Na predaj ponúkam celoročne obývateľnú dvojpodlažnú chatu v obci Jelenec – časť Remitáž, okres

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

Cena dohodou

Predám kompletne prerobený drevodom-chata v Jelenci – Remitáž

Reality Jelenec

Rodinný dom | Nový Gýmeš | 56 m²

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Jelenec

189,900 € 3391 €/m²

Pozemok na predaj, 1054 m2. Jelenec. Exkluzívne u nás.

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 1,054 m²

Helena Rakusová +421 905 123 387 , rakusova@dnreality.sk Realitná kancelária DN reality vo vý

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Jelenec

60,000 € 57 €/m²

DIRECTREAL|Dokonalý stavebný pozemok v obci Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňova | 1,044 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNA PONUKA !! Stavebný pozemok v srdci prírody – Jelenec !! Hľad

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

82,880 € 79 €/m²

Rekreačný pozemok ideálny pre mobilný domček v srdci prírody – Jelenec, okres Nitra

Reality Jelenec

Rekreačný pozemok | 400 m²

Hľadáte miesto na oddych, relax a únik od mestského ruchu? Ponúkame na predaj rekreačný pozem

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

26,000 € 65 €/m²

🔥 PREDAJ UŽ IBA 3!| 4 stavebné pozemky – Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Šumina | 560 m²

Hľadáte stavebný pozemok v príjemnej obci s výbornou dostupnosťou do Nitry, kde už nebudete boj

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

74,990 € 134 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 9,2á stavebný pozemok, Jelenec, krásne prostredie pri lese, elektrina

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Nový Gýmeš | 921 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ POZEMOK!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

99,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásna rekreačná chata s pozemkom 889m2 Jelenec

Reality Jelenec

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame peknú murovanú chatu na krásnom pozemku s priam

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

125,000 € 1971 €/m²

Stavebný pozemok - Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

TUreality ponuka – Stavebný pozemok v obci Jelenec • Rozloha 600 m² • Všetky inžinierske sie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

67,999 € 113 €/m²

Predám poschodovú chatu v obci Jelenec

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 30 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj poschodovú murovanú chat

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

64,900 € 2163 €/m²

Stavebný pozemok - Jelenec - Ružová ulica

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Ružová | 2,885 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu svojho nového domu? Prípadne pokukujete po dobrej investičnej

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 13.08.2025
Pozemky na predaj Jelenec

100,000 € 35 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie