NOVOSTAVBA - DOKONČENÝ 5i HOLODOM

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

BHS Reality ponúka exkluzívne na predaj práve dokončenú nízkoenergetickú novostavbu rodinného

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj

450,000 € 3261 €/m²

EXKLUSIVE 3-ZIMMER-WOHNUNG IN RUHIGER VILLENGEGEND – MÖDLING, SPECHTGASSE

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Wir bieten eine außergewöhnliche 3-Zimmer-Wohnung in einer prestigeträchtigen und ruhigen Wohng

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT V TICHEJ VILOVEJ ŠTVRTI – MÖDLING, SPECHTGASSE

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt situovaný v prestížnej a pokojnej rezidenčnej časti m

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Rakúsko - Kittsee - stavebný pozemok 546 m2

Reality Kittsee

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Kittsee

ART Real Estate ponúka na predaj na základe exkluzívnej zmluvy s majiteľom pozemku stavebný poz

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Kittsee

176,085 € 323 €/m²

RAKÚSKO - Hainburg an der Donau - PREDAJ - nehnuteľnosť na bývanie aj podnikanie v centre Hainburgu

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj nehnuteľnosť na bývanie aj podnikanie v centre Hainburgu, budú

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj

490,000 € 925 €/m²

PRENÁJOM : Rakúsko - Edelstal - 3-izbový byt s loggiou, parkovaním a pivnicou, tiché prostredie

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na prenájom

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ – Rakúsko – Wolfsthal – záhrada 1618 m2 s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Wolfsthal

Chata, drevenica, zrub | Rakúsko | Wolfsthal | Wolfsthal

ART Real Estate ponúka exkluzívne na predaj záhradu v pohraničnej obci Wolfsthal, vzdialenej l

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Wolfsthal

55,000 € 34 €/m²

REZERVÁCIA ! PREDAJ Rakúsko - Hainburg a.d.Donau - 2-izbový byt 64 m2 , loggia, pivnica, parkovanie

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

REZERVÁCIA ! ART Real Estate ponúka na predaj veľký, svetlý, podkrovný 2-izbový byt 64 m2 s log

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 3125 €/m²

PREDAJ: RAKÚSKO - Hainburg an der Donau - stavebný pozemok s absolútnym súkromím

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj jedinečný slnečný stavebný pozemok s rozlohou 2602 m2 v lokali

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj

1,100,000 € 423 €/m²

RAKÚSKO - Luxusná vila v Hainburg an der Donau – komfort, súkromie a panoramatický výhľad na Dunaj

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

ART Real Estate vám predstavuje jedinečnú vilu v najprestížnejšej a tichej časti rakúskeho budú

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

2,500,000 € 4808 €/m²

PREDAJ : Rakúsko - Edelstal - 3-izbový byt s loggiou, parkovaním a pivnicou, tiché prostredie

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt s výmerou 74 m² s loggi 6 m2

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj

266,000 € 3325 €/m²

REZERVOVANE I Predaj bytu v Semmeringu, Rakúsko – výborná investícia

Reality Semmering

3 izbový byt | Rakúsko | Semmering | Gläserstraße

Ponúkame na predaj byt o výmere 55 m² v obľúbenej horskej lokalite Semmering (Rakúsko). Začia

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Semmering

125,000 € 2273 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Predaj kompletne zrekonštruovaného 2-i bytu vo Viedni

Reality Wien

2 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo Viedni, nachádzajúci sa na adrese Neilreichgasse

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

195,000 € 4756 €/m²

BABONY TRE I Na predaj 2-i byt s terasou v Auersthal (Rakúsko)

Reality Auersthal

2 izbový byt | Rakúsko | Auersthal | Kirchssen

V tichej obytnéj oblasti Auersthal je na predaj komfortný a udržiavaný byt. Rozumné dispozíci

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Auersthal

125,000 € 2404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Auersthal

2 izbový byt | Rakúsko | Auersthal | Kirchssen

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Auersthal

125,000 € 2404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE/ Všestranne využiteľná nehnuteľnosť v centre Hainburgu

Reality Bruck an der Leitha

Polyfunkčný objekt | Rakúsko | Bruck an der Leitha | Wiennerstrasse

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v absolútnom centre mesta Hainburg an der Donau (Rakú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bruck an der Leitha

350,000 € 700 €/m²

APARTMÁN PRI STUHLECKU, RAKÚSKO – STEINHAUS AM SEMMERING, ID: 0439AT

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový apartmán

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj

280,000 € 2917 €/m²

člen NARKS

Rezidencia LEISSERHOF Dom 3 Byt 2 Poschodie

Reality Donnerskirchen

3 izbový byt | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS: HOUSE 0.1 -APARTMENT 0.2 HAUS 0.1 - TOP 0.1 ca. 68 m² BALKON BALCONY ca. 18 m² ENTRAN

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donnerskirchen

325,000 € 4755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia LEISSERHOF Dom 3 Byt 1 Prízemie

Reality Donnerskirchen

3 izbový byt | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS: HOUSE 0.3 -APARTMENT 0.1 HAUS 0.3 - TOP 0.1 ca. 73 m² GARDEN GARTEN ca. 47 m² TERRACE

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donnerskirchen

384,000 € 5239 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia LEISSERHOF Dom 5

Reality Donnerskirchen

Rodinný dom | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS PRÍZEMIE: HOUSE 0.5 - GROUND FLOOR HAUS 0.5 - EG ca. 81 m² GARDEN GARTEN ca. 33 m² TE

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Donnerskirchen

690,000 € 4411 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia LEISSERHOF Dom 1 Byt 1 Prízemie

Reality Donnerskirchen

3 izbový byt | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS: HOUSE 0.1 -APARTMENT 0.1 HAUS 0.1 - TOP 0.1 ca. 68 m² GARDEN GARTEN ca. 53 m² TERRACE

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donnerskirchen

353,000 € 5165 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia LEISSERHOF Dom 2 Byt 1 Prízemie

Reality Donnerskirchen

3 izbový byt | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS: HOUSE 0.2 -APARTMENT 0.1 HAUS 0.2 - TOP 0.1 ca. 68 m² GARDEN GARTEN ca. 29 m² TERRAC

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donnerskirchen

346,750 € 5073 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia LEISSERHOF Dom 7

Reality Donnerskirchen

Rodinný dom | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS PRÍZEMIE: HOUSE 0.7 - GROUND FLOOR HAUS 0.7 - EG ca. 129,43 m² GARDEN GARTEN ca. 31 m²

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Donnerskirchen

574,000 € 4435 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia LEISSERHOF Dom 4 Byt 2 Poschodie

Reality Donnerskirchen

3 izbový byt | Rakúsko | Donnerskirchen

POPIS: HOUSE 0.1 -APARTMENT 0.2 HAUS 0.1 - TOP 0.1 ca. 73 m² BALKON BALCONY ca. 18 m² ENTRAN

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donnerskirchen

346,500 € 4745 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie