Stavebný pozemok 799 m2, Pama - Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 799 m2 v obci Pama - Rakúsko v blízkosti slovenských hraníc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj

199,750 € 250 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

5i Bungalov 154m2 ÚP na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Developer Belko Immobilien GmbH ponúka na predaj 40 rodinných domov na samostatných pozemkoch v

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

540,000 € 3506 €/m²

Top
Top

6i Villa Exklusiv 152m2 ÚP na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

560,000 € 3353 €/m²

Top
Top

4i Bungalow 114m2 na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

499,000 € 4377 €/m²

Top
Top

SVOBODA & WILLIAMS I 104787 l Rodinný dom s rozľahlým pozemkom o rozlohe cez 36 árov v Hainburgu

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Rodinný dom s rozľahlým pozemkom o rozlohe cez 36 árov sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrt

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 30.06.2025
Domy na predaj

950,000 € 5864 €/m²

Útulný rodinný dom s atmosférou v rakúskom Ringelsdorfe

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Útulný rodinný dom s atmosférou v rakúskom Ringelsdorfe DeveloX Reality vám s radosťou predsta

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj

158,000 € 1580 €/m²

Investícia aj životný štýl – reprezentatívny Rodinný Dom v top lokalite Semmering.

Reality Semmering

5 a viac izbový byt | Rakúsko | Semmering | -

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom Stienhaus am Semmering, situovaný v prestížnej horsk

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Semmering

Cena dohodou

HISTORICKÝ CHARAKTER, MODERNÝ KOMFORT: KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ DOM VO WOLFSTHALE

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | -

Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom Wolfsthale, ktorý búra mýty o starších stavbách. Hoc

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

450,000 € 2500 €/m²

POSLEDNÁ PRÍLEŽITOSŤ v Potzneusiedl! Rodinný dom v rakúskom pohraničí za cenu, ktorá neváha.

Reality Potzneusiedl

Rodinný dom | Rakúsko | Potzneusiedl | -

Predstavte si bývanie, ktoré vám dáva slobodu, priestor a nekonečné možnosti. Táto moderná novo

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Potzneusiedl

335,000 € 2532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZB BYT PRI JAZERE, s balkónom, krásny výhľad, 1.posch., A3TOP3

Reality Kittsee

4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee

EXPAT EXPERTS | A3TOP3 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - slnečný byt s krásnym výh

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kittsee

446,900 € 5258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-IZB BYT PRI JAZERE, so záhradou, terasou, okná do parku, A3TOP1

Reality Kittsee

4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee

EXPAT EXPERTS | A3TOP1 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - so záhradou, terasou a vl

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kittsee

493,900 € 5677 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-IZB BYT PRI JAZERE, s balkónom, okná do parku, 1.posch., A3TOP4

Reality Kittsee

4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee

EXPAT EXPERTS | A3TOP4 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - byt s oknami do parku a v

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kittsee

465,900 € 5235 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5i RD pod lesom v Hainburgu, 155m2, dokončený v štandarde, TOP2

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

EXPAT EXPERTS | Prakticky riešený 5-izbový rodinný dom dokončený v štandarde (polovica dvojdomu

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

590,000 € 3806 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5i RD pod lesom v Hainburgu, 155m2, A/C, 2x parking, TOP2

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Hainburg a. d. Donau

2,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NIŽŠIA CENA 4izb byt s balkónom pri jazere, 94m2, pláž, záhrada, parking

Reality Kittsee

4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee

EXPAT EXPERTS | 4-izbový byt 94 m2 + 8 m2 balkón, podiel na spoločnej pláži k domu a jazere. Bý

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kittsee

433,000 € 4626 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny 3i byt 85 m2 s veľkou terasou 47 m2, výhľad na hrad, garáž

Reality Hainburg a. d. Donau

3 izbový byt | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

EXPAT EXPERTS | PRENÁJOM | 3i byt s veľkou terasou pod hradom a pri lese, s krásnym výhľadom 8

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Hainburg a. d. Donau

1,370 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom v rakúskych Alpách na bývanie aj prenájom

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Krásna alpská lokalita, obľúbená medzi turistami počas celého roka, a v nej veľký zrekonštruova

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj

290,000 € 1074 €/m²

Exkluzívny obchodný priestor- showroom s kancelárskou časťou (98 m2) s 2 parkingami v novovzniknutom komplexe na ul. Werksstrasse, Berg- Rakúsko

Reality Rakúsko

Obchodné priestory | Rakúsko

Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor- showroom s kancelárskou časťou v novovzniknu

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj – moderný nízkoenergetický 5-izbový rodinný dom s veľkou terasou a záhradou, ul. Hutweideweg, Nickelsdorf (30 km od Bratislavy), Burgenland

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Predstavujeme Vám jedinečný projekt nadštandardného nízkoenergetického rodinného domu, ktorý sp

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj

475,000 € 2906 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- 6- izb. viacgeneračný podpivničený dom (ÚP 242 m2, pozemok 626 m2) po čiastočnej rekonštrukcii v malebnej obci Edelstal, Rakúsko- Burgenland

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Edelstal. Dom je vhodný aj ako dvojgenera

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj

359,900 € 1487 €/m²

člen NARKS

Predaj– rodinný dom s pivnicou a garážou ( ÚP 140,71 m2, pozemok 1071 m2) pri národnom parku Donau-Auen v malebnej časti obce Maria Ellend, Rakúsko

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom po kompletnej r

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Domy na predaj

450,000 € 3198 €/m²

člen NARKS

Predaj, exkluzívny 5- izb. 2- podlažný rodinný dom (ÚP 306 m2, pozemok 327 m2) so stredomorskou atmosférou s bazénom a dvoj-garážou, Parndorf, okr. Neusiedl am See

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a d

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 12.09.2023
Domy na predaj Parndorf

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj– architektonicky výnimočný high-endový drevodom HUF HAUS s bazénom pri národnom parku Donau-Auen v malebnej časti obce Maria Ellend, Rakúsko

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný exkluzívny high-endový komp

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Domy na predaj

1,200,000 € 4494 €/m²

člen NARKS

Predaj, útulný a slnečný 2- izb. byt po rekonštrukcii (53,21 m2) v Hainburgu, ul. Jägergasse

Reality Rakúsko

2 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj útulný 2- izb. byt o výmere 53,21 m2 (44,21 m2 byt + 9 m2 murovaná pivnica

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj

164,900 € 3099 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie