2 izbový byt | Dukelská | 45 m²
Radi by ste bývali v novom 1.5 izbovom byte s balkónom, priestranným šatníkom a komplet vybaven
720 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Sacky | 53 m²
Na predaj ponúkame murovanú chatu v katastri Bernolákovo, lokalita Sacky, ktorá je známa tým, ž
179,000 € 3377 €/m²
Rodinný dom | - | 108 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom, ktorý j
344,990 € 3194 €/m²
Rodinný dom | Poľovnícka | 400 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v tichej časti Bernolákova, na Poľovníckej
899,000 € 2248 €/m²
Orná pôda | Senecka cesta | 17,322 m²
Orná pôda o výmere 16 915 m² + zastavaná plocha a nádvorie o výmere 200:m² sa nachádza v oblast
Cena dohodou
2 izbový byt | Dukelská | 42 m²
Čoskoro budem mať v ponuke na prenájom dva dvojizbové úplne nové byty v Bernolákove hneď vedla
840 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Orná pôda | Bernolákovo | 5,431 m²
Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj krásne slnečné pozemky s celkovou roz
8 €/m2 8 €/m2
Rekreačný pozemok | Sacky | 2,671 m²
Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vysnívaného rekreačného domu? Máme pre vás jedinečnú príležit
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 802 m²
Reality na mieru v zastúpeni klienta ponúkajú na predaj exkluzívny samostatný pozemok v tichej
Info v RK
4 izbový byt | Hájna | 104 m²
REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom krásny nový dizajnérsky zariadený 4 izbový byt v dvo
1,599 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 69.38 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v ži
241,000 € 3474 €/m²
Rodinný dom | Poštová | 79 m²
Priestraný 3-izbový rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite v centre Bernolákova. P
324,900 € 4113 €/m²
Rodinný dom | Poštová | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný priestranný 5-izbový rodinný dom s dvojgarážou. Nehnuteľnosť sa
749,900 € 4999 €/m²
Rodinný dom | Poštová | 101 m²
Priestraný 4-izbový rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite v centre Bernolákova. P
379,000 € 3752 €/m²
Mezonet | Narcisová | 107.09 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového mezonetu so záhradou a tromi parkovacími miestami
298,900 € 2791 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 1,464 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok so starším 2 iz. RD v pôvodnej časti obce Bernolákovo - Trn
285,000 € 195 €/m²
Rekreačný pozemok | 404 m²
Krátke video si môžete pozrieť ak si skopírujte nasledovný link. *****************************h
100,000 € 248 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 800 m²
Ponúkame na predaj pozemok pre rekreačné domy s celoročným užívaním. Hľadáte ideálne miesto pre
199,900 € 250 €/m²
Rodinný dom | Chmeľová | 90.9 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj cenovo dostupné 4 izbové rodinné domy v šta
295,000 € 3245 €/m²
Rodinný dom | Trnavská | 120 m²
Popis nehnuteľnosti Realitná kancelária S.A.M.M. s.r. o Vám ponúka na predaj útulný, priestra
252,500 € 2104 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 0 m²
Hľadáme 4 izbový rodinný dom v Bernolákove, príp. v okolí pre konkrétneho klienta. Najlepšie n
Cena dohodou
3 izbový byt | Moravská | 68.73 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 a 3 izbové byty v novovzniknutej a tichej lokalite medzi rodinnými do
209,760 € 2446 €/m²
Orná pôda | Figová | 4,153 m²
Predám (som majiteľ) investičný pozemok Bernolákovo o výmere 4.153 m2, blízko rod. domov, Maléh
83,000 € 20 €/m²
Orná pôda | Lúčna | 3,000 m²
Predám (som majiteľ) investičný pozemok Bernolákovo o výmere 3.000 m2, blízko rod. domov, Maléh
60,000 € 20 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.