Komerčná zóna | Priemyselná | 11,893 m²
Popis lokality Stavebný pozemok o celkovej výmere 11.893 m2 sa nachádza v komerčnej časti obce
55 €/m2 55 €/m2
Priemyselná zóna | 754 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 754 m², nachádzajúci sa v obci Bernolákovo, o
179,000 € 237 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Prenájom moderného 5-izbového rodinného domu v Bernolákove Ponúkame na prenájom moderných s
1,550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jelšová | 110.86 m²
Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj moderný a premyslene navrhnutý rodinný dom t
409,000 € 3689 €/m²
Rodinný dom | 134.13 m²
POPIS DOMU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj krásny a moderne riešený 4-izbov
390,000 € 2908 €/m²
Skladový objekt | 1,024 m²
[b]Na predaj uzavretý obchodno - skladový areál v priemyselnej lokalite obce Bernolákovo s výbo
Cena dohodou
Skladový objekt | Horný dvor | 285 m²
Na prenájom zateplená skladová hala /285 m2/ v uzavretom skladovom areály na okraji obce Bernol
1,225.5 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Azalková | 130.35 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 8-ročnú novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu v obľ
Info v RK
Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²
Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo
395,000 € 2633 €/m²
Rodinný dom | Lipová | 130 m²
EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU S TERASOU, BALKÓNOM A ZÁHRADOU – BERNOLÁKOVO P
375,000 € 2885 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 1,330 m²
POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK o vým
320 €/m2 320 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 665 m²
320 €/m2 320 €/m2
3 izbový byt | Dukelská | 63 m²
Na fotografiách je spravená vizualizácia zariadenia. Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúk
215,900 € 3427 €/m²
3 izbový byt | Muškátová | 92 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 3-izbový byt v rodinnom dom, ktorý je súčasťou t
299,000 € 3250 €/m²
Rodinný dom | Pšeničná | 91.3 m²
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (súčasť dvo
328,000 € 3593 €/m²
Zmiešaná zóna | Bernolákovo | 4,428 m²
1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko VGP Parku a ďialnic
442,800 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné
149,000 € 282 €/m²
Rodinný dom | Narcisová | 97.9 m²
Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj priestranný 3 - izbový mezanín v
298,999 € 3054 €/m²
3 izbový byt | Narcisová | 97.9 m²
Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový mezanín so záhradou a
298,999 € 3463 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čučoriedková | 475 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj rožný stavebný pozemok v Bernolá
189,900 € 400 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bottova | 604 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin reál Vám ponúka na predaj pekný investičný pozemok v zasta
170,000 € 281 €/m²
Orná pôda | Poľná | 1,645 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Bernol
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 802 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavanej ča
223,758 € 279 €/m²
Komerčná zóna | Dukelská | 542 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj oplotený pozemok na hlavnom ťahu
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.