Orná pôda | 2,330 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ BERNOLÁKOVO! – pozemky v prebiehajúcej komasácii za
12,000 € 5 €/m²
Rodinný dom | Bernolákovo | 160 m²
Predáme v lukratívnej časti obce Bernolákovo 3-podlažný 5-izbový veľkorysý rodinný dom s pozemk
314,000 € 1963 €/m²
3 izbový byt | Šípková | 92 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Bernolákovo, nachádz
259,900 € 2825 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²
Márne hľadáš samostatne stojaci dom podľa svojich predstáv a radovky nie sú pre teba to pravé?
149,900 € 284 €/m²
4 izbový byt | Šípková | 92 m²
259,900 € 2825 €/m²
Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²
RadoReality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom – staršiu novostavbu skolaudovanú v roku 2014
464,999 € 4043 €/m²
Rodinný dom | Borovicová | 124 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v novej časti rodinných do
349,000 € 2863 €/m²
Rodinný dom | Bernolákova | 140 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obľúbenej obci Bernolákovo, ideáln
379,000 € 2707 €/m²
Rodinný dom | Lúčna | 98 m²
Samostatne stojaci rodinný dom na rohovom pozemku v Bernolákove! Realitná kancelária A-nehnuteľ
269,000 € 3051 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Ampérová | 4,428 m²
ID: F011-14.JAKO Ponúkame vám na predaj investičný pozemok, ktorý je podľa ÚPI z 24.3.2022 vhod
105 €/m2 105 €/m2
Rodinný dom | 104 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci, nízkoenergetický rodinný dom v obľúbenej a tichej lokali
385,000 € 3702 €/m²
2 izbový byt | 49 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbové byty v novovzniknutej a tichej lokalite medzi rodinnými domami
189,760 € 3276 €/m²
3 izbový byt | 98 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: S
298,999 € 3459 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 63 m²
Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: SS-
185,390 € 2943 €/m²
2 izbový byt | 51 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ivana Knap, kontakt: 0918 484 195, nehnuteľnosť s ID: SS-725
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | 96 m²
184,950 € 1977 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt. Podmienkou je vaňa v kúpeľni. Klientka má
135,000 € 3000 €/m²
Skladový objekt | 6,722 m²
PONÚKAME NA PRENÁJOM ALEBO DO VLASTNÍCTVA VÝROBNÚ HALU V BERNOLÁKOVE (BRATISLAVSKÝ KRAJ). Obj
Cena dohodou
Rodinný dom | 360 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v pôvodnej časti Bernolákova s dvoma rodinnými
899,000 € 2497 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tabakova | 976 m²
Directreal Office - V pôvodnej časti obce Berolákovo ponúkame na predaj stavebný pozemok, na k
299,000 € 306 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 960 m²
Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť investovať do krásnych stavebných pozemkov v
230 €/m2 230 €/m2
4 izbový byt | Kondrótova | 105.16 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický a štýlový 4-izbový byt v rodinnom dome, k
274,990 € 2615 €/m²
Rodinný dom | Kondrótova | 92.03 m²
274,990 € 2988 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kondrótova | 506 m²
Ponúkame na predaj IDEÁLNY stavebný pozemok v novovybudovanej časti v obci Bernolákovo. Nachádz
195,000 € 385 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.