ADOMIS -ponuka na predaj rodinný dom, obec Becskeháza .

Reality Maďarsko

Vidiecky dom | Maďarsko

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii int

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj

64,800 € 762 €/m²

na predaj rodinný dom, obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Vidiecky dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný domček v obci Hidvégardó . Hidvég

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Hidvégardó

27,300 €

ADOMIS -ponuka na predaj rodinný dom, obec Perkupa .

Reality Maďarsko

Vidiecky dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj – krásny rodinný dom , usadlosť na polosamote, pri lese v obci Perkupa .

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj

525,000 € 1458 €/m²

Vidiecký dom s bazénom za dobrú cenu v regióne Abruzzo

Reality Taliansko

Vidiecky dom | Taliansko

Očarujúci kamenný statok v prírode s panoramatickými výhľadmi – len 29 km od mora Predstavte s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj

295,000 € 1272 €/m²

Ikonická toskánska vila uprostred oblasti Valdichiana

Reality Taliansko

Vidiecky dom | Taliansko

Predstavte si súkromnú vilu obklopenú olivovníkmi, tienistými pergolami a nekonečnými výhľadmi

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj

650,000 € 2407 €/m²

Hospodárska usadlosť v slepej uličke na výnimočnom pozemku 1811 m2 Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Vidiecky dom | Štubnianska | 270 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu a realizáciu

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

168,000 € 622 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Rodinný dom so záhradou, Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda EXPIS REAL

Reality Potônske Lúky

Vidiecky dom | Potônske Lúky | 118 m²

Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

269,000 € 2280 €/m²

Novinka
Novinka

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom - drevenica po vkusnej rekonštrukcii, Šumiac

Reality Šumiac

Vidiecky dom | Šumiac | 140 m²

Exkluzívne Delta Property z poverenia majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonštruovanú dvoj p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šumiac

144,900 € 1179 €/m²

Rodinný dom v krásnom prostredí Liptova

Reality Vlachy

Vidiecky dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúka vám na predaj Rodinný dom – rodinnú vilu v obci Vlašky, neďaleko priehrady Liptovská Mar

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Domy na predaj Vlachy

259,000 € 863 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok 27,5 a, na ktorom je vidiecky dom, hospodárska budova, záhrada v Malých Dvorníkoch

Reality Malé Dvorníky

Vidiecky dom | Malé Dvorníky | 603 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj stavebný, slnečný pozemok 27,5 ára, na ktorom je vidiecky dom, hospod

Publikované: 20.06.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Malé Dvorníky

170,000 € 282 €/m²

VIDIECKY DOM NA MYJAVSKÝCH KOPANICIACH, POZEMOK 702M2, PORIADIE, okr. MYJAVA

Reality Poriadie

Vidiecky dom | Nezadaná | 97 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pôvodný vidiecky dom v lone K

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Poriadie

92,900 € 958 €/m²

MAĎARSKO - GAZDOVSKÝ RODINNÝ DOM – OBEC SZEMERE

Reality Szemere

Vidiecky dom | Maďarsko | Szemere | Szemere

Gazdovský rodinný dom – SZEMERE – MAĎARSKO Ponúkame na predaj starší gazdovský rodinný do

Publikované: 08.12.2022 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Szemere

25,000 € 417 €/m²

Vidiecky dom s pozemkom 1600 m² , 18 km od Humenného

Reality Zbudské Dlhé

Vidiecky dom | Zbudské Dlhé | 0 m²

V peknom prostredí obce Zbudské Dlhé ponúkame na predaj starší vidiecky dom. Ponúkame Vám aj

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zbudské Dlhé

Cena dohodou

Na predaj starší rodinný dom v obci 10 km od Prešova

Reality Svinia

Vidiecky dom | Hlavná | 0 m²

🏠 EXKLUZÍVNE: Starší rodinný dom s obrovským pozemkom a investičným potenciálom – 10 km od Pr

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svinia

98,225 €

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM - OBEC LÚČKA, ROŽŇAVA

Reality Lúčka

Vidiecky dom | Lúčka | 0 m²

Ponukame na predaj rodinný dom v obci Lúčka v okrese Rožňava, ktorý vás pohltí svojou atmosfér

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lúčka

139,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠTÝLOVÝ VIDIECKY DOM, POZEMOK 4074 M2, KOSTOLNÉ, okr. MYJAVA

Reality Kostolné

Vidiecky dom | Kostolné | 0 m²

­­­­­­­­­­­­­­­­­­V srdci myjavských kopaníc, v pokojnej časti obce Kostolné, časť „Mihalíkovci

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kostolné

276,000 €

RE01021518 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Dolný Lieskov

Vidiecky dom | Nezadaná | 1,235 m²

Ponúkame na predaj starší, vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Tŕstie, ktorý j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

Info v RK

Rekreačná chata s krásnym výhľadom na Kysuciach /177 m2/, Javorníky

Reality Nesluša

Vidiecky dom | 177 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj chalupu s popisným číslom v osade katastrálneho územia obc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nesluša

84,000 € 475 €/m²

Reekreačná chatka na predaj, ATC Nitrianske Rudno

Reality Nitrianske Rudno

Vidiecky dom | Nitrianske Rudno | 38 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatku v Nitrianskom Rudne. Chatka sa nachádza v uzavretom areáli

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Rudno

Cena dohodou

Rekreačný dom s vlastným wellness zázemím /547 m2/ Zázrivá

Reality Zázrivá

Vidiecky dom | 547 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný dom v obci Zázrivá na pozemku o

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

339,900 € 621 €/m²

Na predaj rekreačná chata - novostavba v Komárne časť Nová Stráž

Reality Komárno

Vidiecky dom | 516 m²

Exkluzívna novostavba rekreačnej chaty v Komárne – Nová Stráž: Váš nový domov na relax aj celor

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

105,000 € 203 €/m²

Tradičný vínny dom s vlastným viničom v Bátorových Kosihách

Reality Bátorove Kosihy

Vidiecky dom | 999 m²

Ponúkame Vám na predaj tradičný vínny dom s vlastným viničom v malebnej obci Bátorove Kosihy, k

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

25,900 € 26 €/m²

Rekreačná chata na predaj, obec Vlachy

Reality Vlachy

Vidiecky dom | 492 m²

Sieť realitných kancelárií Alpia vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulnú, kompletne

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vlachy

143,000 € 291 €/m²

Reality Komárno

Vidiecky dom | 260 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

80,000 € 308 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie