PLUS REALITY | Dvojizbový apartmán s terasou na Gabčíkovskej ceste, v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný 2 izbový byt s terasou v projekte RIVA PARK Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská Streda | 55 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

162,360 € 2473 €/m²

PLUS REALITY | Krásny, kompletne zariadený byt v novostavbe v obci Padáň – ideálny aj ako investičná príležitosť na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 59.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s parkovacím státím

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

125,000 € 2094 €/m²

PLUS REALITY | Dizajnérom zariadený dvojizbový byt v obci Padáň na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Padáň | 51.8 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s 1 parkovacím stát

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

130,000 € 2510 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný dvojizbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný dvojizbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2143 €/m²

BOSEN | 2 izbové byty s výhľadom na THERMAL park DUNAJSKÁ STREDA v Projekte GLEAM Apartments

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčikovská | 69 m²

Bosen Group Vám ponúka 2i byty v projekte GLEAM apartments: polyfunkčný dom v strede turisticke

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2496 €/m²

člen NARKS

☎️0918197701 Na predaj 2 izbový byt na Kukučínovej ulici v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 49.79 m²

A-W REAL exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt o výmere 49,76 m2. Byt sa nachádza na 1

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena na vyžiadanie

NOVOSTAVBA "PANNÓNSKY HÁJ": moderné 2 izbové byty na predaj!!! Cena bytov od 2.500€/m2

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 56 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj moderné 2 izbové byty v bytovom dome s výťahom vo východnej lokal

Publikované: 21.10.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Úžasné 2-izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | neuvedené | 48 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 2- izbové byty v novom obytnom parku v Dunajs

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,800 € 2004 €/m²

2-izbový byť v Dunajskej Strede - časť Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v Dunajskej Strede – časť Nová Ves Byt s výmerou 53 m² vrá

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

105,000 € 1981 €/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 2 IZBOVÝ BYT 56,57 m2 + LOGGIA 4,87 m2

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 61.44 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "7" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

154,990 € 2181 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 2 IZBOVÝ BYT 62,54 m2 + LOGGIA 10,99 m2

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 73.53 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "1" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

169,990 € 2026 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 2 IZBOVÝ BYT 57,19 m2 + LOGGIA 5,95 m2

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 63.14 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "3" Tento byt, ako aj prostredie splní v

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,990 € 2154 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Dvojizbáčik k okamžitému nasťahovaniu

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukučínova | 50 m²

Directreal Live - Pozor, nový hľadači bývania! Máme pre Vás skvelú ponuku - pekný dvojizbáčik

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

89,500 € 1790 €/m²

BOSEN | IDEAL Homes | 2 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 61.44 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

154,990 € 2067 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ Štýlový 2 izbový byt s loggiou, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 64 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a moderne zrekonštruovaný 64 m2, 2 izbový (p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj Luxusný 2 izbový byt s terasou v projekte RIVA PARK Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta svätého Krištófa | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou Projekt RIVA PARK s priamym vstupom do ar

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

165,000 € 3511 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v novostavbe s garážou v Dunajskej Strede s vlastným kotlom

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Priemyselná | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, dvojizbový tehlový byt s garážou v osobnom vlastníctve v me

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 21.09.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

127,000 € 1530 €/m²

Ponúkam Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 58 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede na zvýšenom prízemí.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2741 €/m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt v Dunajskej Strede v centre mesta

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 50 m²

Ponúkam Vám na predaj nádherný 2-izbový byt v meste Dunajská Streda. Byt pozostáva z priestran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

125,900 € 2518 €/m²

Krásny nový luxusný 2 izbový byt v luxusnom prostredí v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta svätého Krištófa | 56 m²

Ponúkam Vám na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym vstupom do areálu kúpaliska THE

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

162,900 € 2909 €/m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt s balkónom na 1.poschodí v Dunajskej Strede na Neratovickom námestí

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Neratovické námestie | 40 m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový byt v rozlohe 40m2 s balkónom na 1.poschodí z 8. Bytovka je zate

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

122,000 € 3050 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Priemyselná ulica | 49 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na predaj tento veľmi zachovalý, kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

124,000 € 2531 €/m²

2 izbový byt s veľkou terasou - Kolaudácia 2026

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 48 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v tehlovej bytovke vo vyhľadávanej lokalite v Dunajskej strede.

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

151,400 € 3154 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Upresniť hľadanie