131843 (JuMupxEQnFZ) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

Predaj 1 izbového bytu, Dunajská Streda, Biskupa Kondého ulica, 37 m2, balkón

Biskupa Kondého
Dunajská Streda • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

99,000 € 2676 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
37 m²
Info
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v centre Dunajskej Stredy s rozlohou 37 m2 na treťom poschodí štvorpodlažného bytového domu.

Bytový dom bol postavený v roku 2004 z tehál s možnosťou priameho parkovania majiteľov pred bytovým domom. Bytový dom nedisponuje výťahom.

V byte je podlahové kúrenie a vlastný bojler na prípravu teplej vody, ktorý je umiestnený v kúpeľni. Okná sú plastové a podlaha plávajúca a dlažba v kúpeľní.
K bytu patrí pivničná kobka na prízemí bytového domu.
V predsieni sa nachádza trojdverová vstavaná skriňa.
Náklady na bývanie do 130 EUR mesačne.

V okolí bytového domu je vynikajúca občianska vybavenosť - úrady, škola, škôlka, nákupné centrá.
Ak Vás ponuka zaujala telefonicky alebo osobne Vám podám bližšie informácie ohľadom nehnuteľnosti.

V prípade potreby ponúkame Vám bezplatné poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy formou hypotekárneho úveru.
Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
37 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
4

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1900

Rok kolaudácie:
2004

Počet balkónov:
1

Plocha balkónu v m2:
1 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Alžbeta Csibová

RE/MAX Attractive

REMAX Slovakia

Hlavná 28/7, 2.p. 1 • 92901, Dunajská Streda
Celá ponuka spoločnosti

99,000 € 2676 €/m²

Kontakt na predajcu

Alžbeta Csibová

RE/MAX Attractive