Rodinný dom | 270 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu garážom pre 2 aut
270,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | - | 75 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 - 3 izbový rodinný dom v Topoľníkoch, s pozemkom cca 600-1000
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | - | 90 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pokojnej, tichej ulici v
95,000 € 1056 €/m²
Rekreačný pozemok | Topoľníky | 304 m²
Directreal Partner - ️ Pozemky pre vašu rekreáciu pri termálnom kúpalisku a malom Dunaji ️ Chc
110 €/m2 110 €/m2
Obchodné priestory | Nezadaná | 74.15 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom podnikateľské
573.28 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci s
95,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom nac
95,000 € 792 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 170 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom rozľahlý podn
787.08 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 390 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 5-izbový rodinný
490,000 € 1256 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 43,903 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok v obci Topoľníky,
32 €/m2 32 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 150 m od termálneho kúpaliska | 1,300 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povol
85 €/m2 85 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj poschodový rodinný dom v
196,000 € 1225 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 929 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Topoľníky. Plocha: pozemku 9 árov. Šírka poz
84,990 € 91 €/m²
Rodinný dom | hlavna | 0 m²
Tento inzerát je ladený s dôrazom na historickú prestíž rodu Pálffyovcov a unikátnu polohu v sr
402,000 €
Rodinný dom | Pionierska 13 | 120 m²
Realitná kancelária BFreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 5 - izbový rodin
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 1,114 m²
Máte dosť malých pozemkov a kompromisov pri výstavbe? Nájsť dnes dostatočne veľký pozemok v pok
69,900 € 63 €/m²
Rodinný dom | Kostolná | 148 m²
Ing. Ildikó Marczellová | RESPECT REAL ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s
211,374 € 1428 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | . | 43,500 m²
Ponúkame Vám pozemky pre rodinné domy v obci Topoľníky. Plocha pozemku: závisí od dohody akú p
30 €/m2 30 €/m2
Rodinný dom | . | 147 m²
Realitná kancelária Samaria real Vám ponúka priestranný 4 izbový rodinný dom v štýle Vintage, č
265,000 € 1803 €/m²
Rodinný dom | 148 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý vyrastá v tich
264,990 € 1790 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 370 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom s prístavbou, ktorý vďaka svojej dispozícii p
149,999 € 405 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Realitná kancelária emme reality ponúka Vám na predaj moderný a priestranný rodinný dom v obľúb
259,990 € 1857 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,300 m²
Realitná kancelária emme reality ponúka Vám na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 130
105,000 € 81 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom nachádzajúci sa priamo v centre obce, na pozemk
160,000 € 533 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.