veľká murovaná garáž na predaj

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Rušňová | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkú murovanú garáž na ulici Rušňová v Rači. Garáž je s pozemkom v oso

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

44,900 € 1448 €/m²

Nadštandardný 4i byt 88 m2, A/C, s lodžiou, 2x parkovanie, RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 88 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný 4i byt 88 m2, A/C, s lodžiou, 2x parkovanie, RÍNOK RAČA Dispozíc

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Sympatický 2i byt 51m2, v príjemnej lokalite so zeleňou

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 51 m²

EXPAT EXPERTS |Sympatický 2i byt 51m2, v príjemnej lokalite so zeleňou Dispozícia: Celková ro

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Krásny 2i byt 54m2, lodžia, parkovanie, A/C, RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny, moderný 2i byt 54m2, lodžia, parkovanie, A/C, RÍNOK RAČA Dispozícia:

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2i byt 53m2, s terasou, pivnicou a parkovaním RADNIČNÉ NÁMESTIE

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 53 m²

EXPAT EXPERTS | Skvelý moderný 2i byt 53m2, s terasou, pivnicou a parkovaním, RADNIČNÉ NÁMESTIE

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj| Slnečný pozemok (814m2) v Rači – tichá lokalita, krásne výhľady na Bratislavu| GOFAR | Exkluzívne

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 814 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný svahovitý pozemok o výmere 814m²,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

85,000 € 104 €/m²

Rača Centrum - Veľký 2 izbový byt s garážou / Novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na premájom zariadený 2 izbový byt v novostavbe v centrálnej čas

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SLNEČNÝ POZEMOK 584 m2 PRE STAVBU VÁŠHO NOVÉHO DOMU S KRÁSNYM VÝHĽADOM V BLÍZKOSTI LESA / BRATISLAVA.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 584 m²

Ponúkame na predaj tento STAVEBNÝ POZEMOK S DOKONALÝM VÝHĽADOM, ktorý je vhodný na výstavbu dom

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 09.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

255,000 € 437 €/m²

Na prenájom | 2-izbový byt (78 m²) s priestrannou terasou a parkovaním – Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 78.13 m²

Hľadáte nadštandardne priestranný 2-izbový byt, ktorý vám ponúkne viac miesta než bežné novosta

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

980 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Skladové priestory s vykurovaním a príp. s kanceláriámi a parkovaním v Bratislave III.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 7,500 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory v skladovo-kancelárskom areáli v Bratislave III. – m.č.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Info v RK

člen NARKS

Ponúkame na predaj veľkú záhradu v lokalite Žabí majer - Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 864 m²

Ponúkame na predaj tri samostatné záhradné parcely v obľúbenej záhradkárskej oblasti Žabí Majer

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

120,000 € 139 €/m²

Novinka
Novinka

Arvin & Benet | Moderný 2i byt s parkovacím miestom v rezidencii GUTHAUS

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Račianska | 57.1 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny, svetlý 2i byt s veľkou loggiou v novostavbe Guthaus.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj Administratívna budova 1 039,53 m², Detvianska ulica, Bratislava – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Detvianska | 1,039 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj trojpodlažnú budovu v mestskej časti Bratislava – Rača, p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 65.72 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt po čerstvej a kvalitnej rekonštrukcii,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

256,900 € 3909 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Rača

Cena dohodou

Novinka
Novinka

ASSENZIO – PRENÁJOM – 3 IZBOVÝ BYT – RENDEZ – RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Sklabinská | 65 m²

Assenzio ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-izbový byt s klimat

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj murovaná trojpodlažná chata s pozemkom a výhľadom – Rača – Kopanice

Reality Bratislava-Rača

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

BOND Reality ponúka na predaj murovanú trojpodlažnú chatu s pozemkom o výmere 512 m² (rozmery 1

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

206,000 € 2943 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Polyfunkčný objekt s prevádzkami, Bratislava, Rača - Dopravná 3975 m2

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Dopravná | 2,000 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výborne situovaný dvojpodlažný objekt s polyfunkčnou budovou a

Publikované: 11.03.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Slnečný pozemok v lokalite Rača - pri Šajbách, 8.442 m2

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Pri Šajbách | 8,442 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj veľkorysý slnečný pozemok vhodný na podnikateľské účely. POZE

Publikované: 29.09.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Zariadený 2 izb.byt s TV/NET, Račianska

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Račianska | 40 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom 2 izbový zariadený byt, Račianska ulica v mestskej časti Rač

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Pozemok na výstavbu rodinného domu, BA- Rača 435 m2

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 435 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s príjemným výhľadom na Bratislavu určený k v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

312,000 € 717 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj 2 izbový byt v Rači, Kadnárova, 50 m2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 50 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v príjemnej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,900 € 4398 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ - záhrada s chatkou - Žabí majer, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Bojnická | 386 m²

PREDANÉ - Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

42,900 € 111 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4-izb rodinný dom 133m2 v Rači, súkromná ulica

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Na medzi | 133 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj 4-izb bungalov, ktorý spája pokoj a komfort. Tento dom

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

579,000 € 4504 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie