Pozemok pre rodinné domy | Úžiny | 478 m²
Stavebný pozemok na konci slepej ulice v zastavanej časti Rače patrí dnes medzi vzácne príležit
259,000 € 542 €/m²
Garáž | Eduarda Wenzla | 17 m²
Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie státie v mestskej časti Rača na ulici Eduarda Wenzla v
40 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Remeselnícka | 300 m²
Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom v Rači na Remeselníckej ulici, vhodný
595,000 € 1983 €/m²
4 izbový byt | Potočná | 120 m²
Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér
519,000 € 4325 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
Na predaj priestranný 4-izbový byt s terasou v novostavbe v Bratislave – Rača (Krasňany). Byt o
509,000 € 5656 €/m²
Priestor pre sklad | Staviteľská | 817 m²
BH REAL ESTATE ponúka na prenájom výrobno-skladovú halu v Bratislave. Park je vhodný na logist
6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,493.8 m²
Prenajmeme skladovú halu s administratívnym a sociálnym zázemím v Bratislave Rači Na Pántoch. S
10,629 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Úžiny | 270 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý 6-izbový rodinný dom s výborným dispozičným riešením, situovaný v
599,000 € 2219 €/m²
4 izbový byt | Potočná | 144 m²
Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu
539,000 € 3743 €/m²
Garáž | Františka Kubu | 12 m²
Ponúkam na prenájom prekryté parkovacie státie v projekte Rínok Rača. Jedná sa o vyhľadávanú lo
70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kadnárova | 59 m²
Byt s atmosférou a potenciálom čaká na nový život. Stačí trocha vízie a vznikne z neho nadčasov
215,000 € 3644 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²
Hľadáme pre klientku 3- až 4-izbový byt v Bratislave — Rača alebo Krasňany. Požiadavky: minimá
450,000 € 5625 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Na pántoch | 253 m²
Prenajmeme samostatný administratívny priestor s moderným dizajnom v Bratislave III. Rači Na Pá
7.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Račianska | 160 m²
Realitná kancelária Berg Real ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom na Račianskej ulici v Brati
454,900 € 2843 €/m²
2 izbový byt | Sklabinská | 73.59 m²
PONÚKAME NA PREDAJ PRIESTRANNÝ A ČIASTOČNE REKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT O PODLAHOVEJ PLOCHE 73,5
275,000 € 3737 €/m²
Mobilný dom | Žabí majer | 47 m²
GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PREDAJ – Štýlový mobilný dom v Rači časť záhrady ŽABÍ MAJ
65,000 € 1383 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Ponúkame na predaj praktický 2-izbový byt (55 m²) v príjemnej a tichej lokalite len pár minút o
220,000 € 4000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 406 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v jednej z najobľúbenejších oddychových lokalít Bratislavy
199,000 € 490 €/m²
Priestor pre sklad | Na pántoch | 960 m²
Prenajmeme skladový priestor s výmerou až 960 m2 v Bratislave III. Rači ktorý sa nachádza na 2.
4.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,069 m²
Jedinečný stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite Potočné, výmera pozemku 1.069 m2, nové sk
695 €/m2 695 €/m2
Reštaurácia | Detvianska | 464 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj investičnú budovu Račianskej Viechy lokalizovanú v centre mestsk
849,000 € 1830 €/m²
Obchodné priestory | Pri Šajbách | 50.83 m²
Ponúkame na prenájom obchodné priestory v Rači. Priestory sa využívajú v súčasnosti ako kaviare
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 69.63 m²
Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača, Bratislava – Rača, ktorý predsta
354,000 € 5084 €/m²
Garáž | Malokrasňanská | 12 m²
Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v projekte Malé Krasňany. Ide o miest
27,300 € 2275 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.