Ponúkame na predaj Tatranský Zrub Timber, Nová Lesná, Pozemok 617 m2

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | 144 m²

Projekt ponúka variabilitu využitia pre rôzne typy objektov: zrub, štýlový chalet, chata alebo

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

619,000 € 4299 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj Timber Tatranský Zrub, Vysoké Tatry, Pozemok 623 m

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

625,000 € 4340 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA, Na predaj 4 izb. rádový RD, Malý Slavkov

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | 100.7 m²

NA PREDAJ – NOVOSTAVBA 3× 4-izbový radový rodinný dom (kolaudované ako byty) Malý Slavkov – ok

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

309,000 € 3069 €/m²

Exkluzívny rodinný dom v tichej lokalite za výhodnú cenu

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | 116 m²

Hľadáte moderné bývanie v tichej lokalite s Tatrami na dosah? Získajte rodinný dom so záhradou

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 1 Patria

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvoje bývanie V

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

299,000 € 1813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AKTUALIZOVANÁ CENA: IKONICKÁ VILA V CENTRE VYSOKÝCH TATIER, TATRANSKÁ LOMNICA

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Nezadaná | 450 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty exkluzívne ponúka na predaj jeden z erbových objektov p

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

1,670,000 € 3711 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom na lukratívnom pozemku v Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Tatranská Lomnica | 200 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj RD na lukratívnom stavebnom pozemku v Tatranskej Lomnici. Veľkosť

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Vysoké Tatry

689,000 € 3445 €/m²

RODINNÝ DOM, NOVÁ LESNÁ NA PREDAJ

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Nezadaná | 585 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť nadobudnúť nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája komfortné rodinn

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

555,000 € 949 €/m²

Luxusná rodinná vila s pozemkom 969 m², Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Nezadaná | 455 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, priestranný, samostatne stojaci, 7 izbový, oplotený, 3-podlažný

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

890,000 € 1956 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

INORI | **REZERVOVANÉ** Na predaj zaujímavý rodinný dom so záhradou, altánkom, garážou, hospod. budovou, chatou s garážou, veľký pozemok, Mlynčeky

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Starý Smokovec | 154 m²

**REZERVOVANÉ** Ponúkame perfektnú nehnuteľnosť na trvalé bývanie, úžasnú na relax a priam stvo

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

262,000 € 1701 €/m²

TUreality predáva novostavbu vo Veľkom Slavkove. Znižená cena!!!

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | 590 m²

TUreality predáva brutálnu novostavbu vo Veľkom Slavkove pod Tatrami. 690 m², zabitý výhľad na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

285,000 € 483 €/m²

4 izbový „Chalet Grandview A“ Vysoké Tatry - Stará Lesná s 2 kúpeľňami a exkluzívnym výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | . | 112 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

414,000 € 3696 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie