Garsónka | Chlumeckého | 19 m²
S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž
155,000 € 8158 €/m²
4 izbový byt | Klincová | 87 m²
EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač
419,990 € 4827 €/m²
2 izbový byt | Rustaveliho | 40 m²
Ponúkame na krátkodobý prenájom 1 - 3 mesiace (možnosť aj dlhšieho prenájmu podľa dohody) - vku
1,000 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Budovateľská | 62 m²
Ponúkame na prenájom moderný zariadený 2-izbový byt v pokojnom prostredí v obľúbenej časti Nivy
850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 674 m²
Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 622 m²
Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me
Info v RK
3 izbový byt | Fialová | 61 m²
Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt v novostavbe Slnečnice, ktorý zau
915 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²
Zariadený 2-izbový byt s garážovým státím a kobkou pri byte – Koprivnická ulica, Dúbravka Slav
740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Jánošíkovská | 33 m²
Slavo z RentHub Vám ponúka útulný a praktický 1-izbový byt v Dunajskej Lužnej – váš nový domov!
440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 280 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, svetlý a priestranný 6-izbový rod
230,000 € 821 €/m²
Rodinný dom | 243.78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, poschodový päťizbový rodinný
229,000 € 939 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový rodinný dvojdom, ktorý
165,000 € 1375 €/m²
Objekt pre obchod | Stromová | 98 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v Bratislave, v obľúb
1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 87 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlový a kompletne zariadený trojizbový
315,000 € 3621 €/m²
3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov
525,000 € 5769 €/m²
3 izbový byt | 90 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt vo vyhľadávane
172,000 € 1911 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7
160,000 € 2133 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný trojizbový byt s úžitkovou ploch
123,000 € 2050 €/m²
3 izbový byt | 85.7 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo
147,000 € 1715 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m
185,000 € 4405 €/m²
Rodinný dom | Dunajská | 214 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dv
370,000 € 1729 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,969 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj ubytovacie zariadenie vo Veľkom Mederi, k
2,100,000 € 1067 €/m²
4 izbový byt | 100 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý štvorizbový byt s ve
388,000 € 3880 €/m²
Rodinný dom | Dunajská | 75 m²
170,000 € 2267 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.