Stavebné pozemky v Častkovciach - KOPEC II.

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

57 pozemkov s výmerami od 543m2 do 759m2 sa nachádza v krásnom prostredí viníc s výhľadom na ce

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Častkovce

Info v RK

Top
Top

Predaj 4-izbového rodinného domu v Lozorne – v susedstve s lesom

Reality Lozorno

Rodinný dom | Hlboká | 148 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Lozorno

419,000 € 2831 €/m²

Top
Top

Predaj| Veľkometrážny (131m2) 3i RD na Hlavnej ulici, Gabčíkovo| Gofar| Exkluzívne

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Hlavná | 130.97 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj veľkometrážny (130m2) rodinný dom v meste Gabčíkovo,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

125,000 € 954 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Veľkorysý stavebný pozemok 990 m² v prestížnej lokalite Florida Park – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov v Dunajskej

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

159,000 € 161 €/m²

Top
Top

4 izbová NOVOSTAVBA v Cíferi na predaj v štandarde

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

UPgreat exkluzívne ponúka 4 - izbový samostojaci dom v obci Cífer - Pác. Jedná sa o veľmi dobr

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cífer

267,800 € 2678 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NA PREDAJ 3 - izbový byt v blízkosti Istropolisu - Nové mesto Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 79.51 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4149 €/m²

člen NARKS
Top
Top

5 izbový zrekonštruovaný RD v Cíferi na predaj

Reality Cífer

Rodinný dom | 277 m²

UPgreat exkluzívne ponúka veľkometrážny 5 izbový RD v Cíferi iba 20 min od Bratislavy. RD je s

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cífer

290,000 € 1047 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3 izbový byt vo vyhľadávanéj lokalite, BA- Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Americká | 87 m²

Realitná kancelária Pegas Real Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v blízkosti Račians

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

300,000 € 3448 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Apartmán, kde sa rodia príbehy. Srdce Bratislavy, pokoj vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 78 m²

Palisády v Bratislavy — ulica, ktorá si zachovala charakter starého mesta. Historické centrum j

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4486 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom prestížny 4 izbový rodinný dom na ulici Mudroňova, Bratislava-Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mudroňova | 230 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality Group ponúka exkluzívne na prenájom prestížny 4 izbový rodin

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 2 izbový byt v lukratívnej časti KRAMÁRE na ulici Ladislava Dérera, Bratislava.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ladislava Dérera | 58 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt na ulici Ladislav

Publikované: 25.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Donovaly – Predaj 2 izb. bytu (64 m2) v novostavbe Panorama na svahu s balkónom, pivnicou, garáž. parkovaním, komplet zariadením a vybavením bytu

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

219,000 € 3422 €/m²

Top
Top

Predaj 2 izbový byt Tamaškovičova, Trnava, zariadený investičný byt s pivnicou

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 56 m²

Na predaj ponúkame príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt na Tamaškovičovej ulici v Trnave

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,900 € 3123 €/m²

Top
Top

Na predaj 2 izbový byt ul. Včelárska BA Ružinov 4-POSCHODOVÁ BYTOVKA kúpou voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Včelárska | 67 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt po rekonštrukcii s podlahovou plochou bytu 59

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 3581 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA ! Na predaj rodinný dom s 2 byt. jednotkami, garážou a peknou záhradou v Trnave.

Reality Trnava

Rodinný dom | Leoša Janáčka | 305 m²

RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom v jednej z najobľúbenejších a na

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

378,000 € 1239 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba 5-izbového rodinného domu v Lubine

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

Ponúkame vám na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu. Dom je skolaudovaný, má súpisné čí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lubina

219,990 € 1447 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Chalupa na dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 201 m²

Ponúkame vám na predaj chalupu v osade Súš (Stará Turá), ktorá prešla zásadnou technickou rekon

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

105,000 € 522 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Bývanie bez starostí za cenu bytu

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Hľadáte únik z mesta, ale nechcete tráviť mesiace na stavbe? Tento 3-izbový rodinný dom v Košti

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

134,990 € 1500 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VARGA - DOM-REALÍT / 27 poschodie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 74.5 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt v projekte Panorama City / Panorama Towers

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 6846 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Downtown I Metropolis I 3izb I Bez nábytku I Pet-friendly

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 80 m²

Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

SLNEČNICE MESTO I 3izb I Klimatizácia I Kvalitné zariadenie I Výhľad do parku I Zviera možné

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²

SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj veľký 2izb.apartmán Donovaly, 89m2 + 2 parkov.miesta

Reality Donovaly

2 izbový byt | 89 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

162,500 € 1826 €/m²

Top
Top

Predaj 3izb. apartmán Donovaly, 170 m2, garáž, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 85 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

258,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Starostlivo udržiavaný 5-izbový rodinný dom v štýle drevenice s garážou a altánkom

Reality Čadca

Chalupa, rekreačný domček | 17. Novembra | 160 m²

Ponúkame na predaj ojedinelú nehnuteľnosť v horskom prostredí, ktorá spája neopakovateľné čaro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čadca

139,000 € 869 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie