DIRECTREAL|Pozemok v obci Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 904 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v blízkosti lesa v obci Marianka. Rovinatý poz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

340 €/m2 340 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemky na stavbu rodinných domov

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,618 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

550 €/m2 550 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok s krásnym výhľadom

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 632 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok s krásnym výhľadom v obci Marianka. Pozemok, s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

259,000 € 410 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Predaj 4-izb. bungalov Marianka

Reality Marianka

Rodinný dom | Nevyplnená | 110 m²

Objavte svoj nový domov v malebnej obci Marianka, len kúsok od pulzujúceho srdca Bratislavy.

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Marianka

430,000 € 3909 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

INVESTIČNÝ POZEMOK

Reality Marianka

Orná pôda | Nad Bednárovým | 1,544 m²

orná pôda | mimo zastavaného územia obce | bez tiarch S rastúcim dopytom po pozemkoch v blízko

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

22,000 € 14 €/m²

** Exkluzívny rodinný dom **

Reality Marianka

Rodinný dom | Nad Bednárovým | 242.8 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Marianka

670,000 € 2759 €/m²

POZEMOK S POTENCIÁLOM – IDEÁLNY NA INVESTÍCIU ALEBO PRÍJEMNÚ REKREÁCIU V LESNOM PROSTREDÍ

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,305 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok s výmerou približne 1305 m², ktorý sa nachádza v tichej a zele

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

125,000 € 96 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Marianka, vstup na pozemok z hlavnej cesty, vhodný ako záhrada

Reality Marianka

Rekreačný pozemok | Karpatská | 2,485 m²

Ponúkame na predaj pozemok, parcela registra ´´E´´ číslo 1116, s rozlohou 2485 m2 v obci Marian

Publikované: 24.02.2020 Aktualizované: 14.02.2026
Pozemky na predaj Marianka

44,900 € 18 €/m²

7-izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Marianka pri BA

Reality Marianka

Rodinný dom | Karpatská | 313 m²

Ponúkame na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, situovaný v po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Marianka

498,000 € 1591 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK V MARIANKE – NA TÁLKOCH | 730 m² | KOMPLETNÉ IS |

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 730 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v jednej z najvyhľad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

355 €/m2 355 €/m2

KRÁSNY POZEMOK NA OKRAJI LESA PRI POTÔČIKU, MOŽNOSŤ VÝSTAVBY

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,515 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok na okraji lesa. Pozemok sa s

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Marianka

139,000 € 92 €/m²

MARIANKA | VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S ATMOSFÉROU, KTORÚ SI ZAMILUJETE PRI PRVEJ NÁVŠTEVE

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 1,023 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 1023 m² v obľúbenej lokalite Mariank

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

312,015 € 305 €/m²

Pozemok so stavebným povolením blízko Bratislavy, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 696 m²

Predáme pozemok o výmere 696 m2 v Marianke, obce neďaleko od Bratislavy. Je vydané právoplatné

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Predaj stavebného pozemku v Mariánke

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 804 m²

Mariánka (okres Malacky) - ponúkame na predaj krásny, skoro rovinatý pozemok o výmere 804 m² v

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

318,000 € 396 €/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj - Mariánka, Malacky

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 813 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Marianke, výmera 800m2 + 13m2 podiel v ceste, šírka pozem

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Marianka

203,250 € 250 €/m²

Predmetom ponuky je predaj RD v Marianke

Reality Marianka

Rodinný dom | Nezadaná | 364 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovan

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Marianka

730,000 € 2005 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KRÁSNY pozemok 500m2 pri lese. Napojený na všetky IS

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 500 m²

PEKNÝ rovinatý pozemok 500m2 pri lese Tálky, Marianka + ŠÍRKA 20m + už NAPOJENÝ na inžiniersk

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

181,000 € 362 €/m²

PEKNÝ pozemok 810m2 na záhradku

Reality Marianka

Záhrada | Stupavská | 810 m²

JUHOZÁPADNÝ pozemok 810m2 Záhrada. Šírka 12m Dobrý prístup cez ul. Stupavská, Marianka. +

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

35,500 € 44 €/m²

180° Výhľad na Dolné Rakúsko. Krásny rovinatý pozemok 560m2

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 560 m²

Krásny rovinatý pozemok 560m2 Tálky, Marianka + 180° výhľad na Dolné Rakúsko + Právoplatné s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

140,000 € 250 €/m²

Jedinečný pozemok v Mariánke pri lese

Reality Marianka

Rekreačný pozemok | Borinská | 916 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu do pozemku v malebnej obci Marianka, nach

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Pozemok na výstavbu chaty Mariánke pri lese

Reality Marianka

Rekreačný pozemok | Borinská | 300 m²

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

72,000 € 240 €/m²

Slnečný stavebný pozemok na úpätí Malých Karpát, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 787 m²

Na predaj slnečný pozemok pre výstavbu rodinného domu, všetky inžinierske siete na pozemku, Mar

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

322,670 € 410 €/m²

Marianka, rodinný dom v centre obce na predaj.

Reality Marianka

Rodinný dom | Karpatská | 240 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rodinný dom v centre obce Marianka na p

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Marianka

260,000 € 1083 €/m²

Janegova & Partners - Výnosná ubytovňa s plnou obsadenosťou

Reality Marianka

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,100 m²

Ponúkame na predaj modernú, kompletne zrekonštruovanú ubytovňu. Ideálna príležitosť pre investo

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Objekty na predaj Marianka

1,800,000 € 1636 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23109)
Upresniť hľadanie