Budova na office, fyzioterapiu, gastro, ambulancie - Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2214 m²

Reality Marianka

Administratívny objekt | Karpatská | 140 m²

-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

STAVEBNÝ 600m2 pozemok v starej Marianke. Všetky inžinierske siete

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 600 m²

Pekný 600m2 pozemok, dá sa aj 1200m2 KRÁSNY ZÁPADNÝ ŠIROKO-ĎALEKO VÝHĽAD + STAVEBNÝ + Šírka

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

180,000 € 300 €/m²

ZÁPADNÝ 180° Výhľad. Krásny rovinatý pozemok 430m2. Všetky IS aj kanalizácia

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 430 m²

Krásny rovinatý pozemok 430m2 Lesná ul., Marianka + 180° výhľad + ABSOLÚTNY kľud a súkromie

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

99,900 € 232 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK BORINKA PRI BRATISLAVE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM NA RD

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Jelšová | 1,340 m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V BORINKE – VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIE NA RD ! Veľký stavebný pozemok v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhrada s celoročne obývateľným zatepleným, obytným kontajnerom, voda, elektrika, prístup autom

Reality Marianka

Záhrada | Stupavská | 352 m²

V obľúbenej záhradkárskej osade Zlatá Hora, Stupava, ponúkame na predaj záhradu s výmerou 353 m

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

62,000 € 176 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok pri Bratislave v obci Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 722 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok pri Brati

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

309,000 € 428 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj rezidenciu v Marianke

Reality Marianka

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na predaj luxusnú rezidenciu s bazénom, s hosťovským domom v tichej časti obce Mariank

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Domy na predaj Marianka

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj komernčný priestor v Marianke

Reality Marianka

Polyfunkčný objekt | 140 m²

Ponúkame na predaj Polyfunkčnú budovu v obci Marianka. Zastavaná plocha budovy je 156 m2, obytn

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 11.04.2025
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

Predaj: lukratívny pozemok, Marianka – 2 260 m², možnosť stavby 3 domov

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 2,260 m²

Andrea Smolinská ponúka exkluzívne na predaj priestranný, rovinatý pozemok o výmere 2 260 m² v

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Marianka

288 €/m2 288 €/m2

PREDAJ| Veľkorysá 6izbová vila so SPA Zónou v objatí rajskej prírody

Reality Marianka

Rodinný dom | Karpatská | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočnú 6-izbovú vilu zasadenú v objatí rajskej prírody Malých Karpát.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na predaj Marianka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Marianke

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 1,378 m²

Na predaj: Veľký stavebný pozemok v lukratívnej časti obce Marianka – 1 378 m² Ponúkame na pre

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

Cena dohodou

PREDAJ - Samostatný RODINNÝ DOM-novostavba 2025, 629 m2 pozemok, Marianka

Reality Marianka

Rodinný dom | Štúrova | 172 m²

Ponúkame na predaj moderný a architektonicky prepracovaný 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľa

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Marianka

Info v RK

6-izbový moderný rodinný dom s veľkou záhradou v obci Marianka

Reality Marianka

Rodinný dom | Lipová | 157 m²

6-izbový moderný rodinný dom s rozlohou 157,61 m2 a veľkou záhradou 650 m2 sa nachádza v tichom