Pozemok so stavebným povolením na RD, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 695 m²

Predáme stavebný pozemok v obci Marianka. - nachádza sa v intraviláne obce - právoplatné stave

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Na predaj pozemok

Reality Marianka

Orná pôda | 2,908 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok pri ceste zo Záhorskej Bystrice do Marianky.

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Marianka

140 €/m2 140 €/m2

Pozemok Marianka 800 m2 super cena

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Ovsisku | 800 m²

Hľadáte rovinatý pozemok s ideálnou veľkosťou a za dobrú cenu v Marianke? Tak ste ho práve naš

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

189,000 € 236 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Marianke - hotovosť!

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Pútnická | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Marianke s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepremr

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

250,000 € 357 €/m²

člen NARKS

Rovinatý pozemok 800 m2 za dobrú cenu Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Ovsisku | 800 m²

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

189,000 € 236 €/m²

člen NARKS

Rovinatý ideálny stavebný pozemok 848 m2 Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 609 m²

Ak hľadáte rovinatý stavebný pozemok v Marianke ideálnych rozmerov 609 m2 blízko prírody a záro

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

229,000 € 376 €/m²

člen NARKS

Pozemok 355 m2 so stavebným povolením malý bungalov Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 355 m²

Ak ste už pochopili, že domov a pohoda nie sú len veľké vily a priestory a hľadáte niečo menšie

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

185,000 € 521 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok 1600 m2 Marianka Intravilán Skvelé ROI

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Ovsisku | 1,600 m²

Hľadáte investičný rovinatý pozemok s ideálnou veľkosťou a za dobrú cenu v Marianke v Intravilá

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

378,000 € 236 €/m²

člen NARKS

Nádherný pozemok 632 m2 s výhľadom na Alpy Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 632 m²

Tento pozemok s ideálnou rozlohou 632 m2 a šírkou 14 metrov v Marianke s výhľadom na rakúske Al

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

259,000 € 410 €/m²

člen NARKS

Najlukratívnejší pozemok 1618 m2 pre tých, čo vedia, čo chcú

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,618 m²

Tento nádherný prémiový pozemok s veľkosťou 1618 m2 v Marianke je určených pre náročných klient

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

993,000 € 614 €/m²

člen NARKS

DOM-REALÍT, - Priestranný 6 izbový RD s dvojgarážou pri lese

Reality Marianka

Rodinný dom | Borinska | 250 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom priamo pod lesom v Marianke. A

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Marianka

499,000 € 1996 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, - Starší rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Marianka

Rodinný dom | Partizánska | 80 m²

DOM-REALÍT, ponúkame na predaj starší rodinný dom s väčším pozemkom pod lesom v tichej prírodne

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Marianka

230,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM-REALÍT, - 5 izbový dom v pokojnom zelenom prostredí

Reality Marianka

Rodinný dom | 175 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situovaný v tichom zelenom prostredí obľúbe

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Marianka

530,000 € 3029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KÚPA - RODINNÝ DOM - BORINKA/MARIANKA

Reality Marianka

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám rodinný dom v lokalite Borinka alebo Marianka. Požiadavky: - s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Marianka

1 €

HALO reality - Predaj, záhradná chata Marianka - NOVOSTAVBA

Reality Marianka

Záhradná chatka | 28 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Marianka

125,900 € 4496 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj pozemok v tichej časti Marianky

Reality Marianka

Iný stavebný pozemok | Na Tálkoch | 609 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

229,000 € 376 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj pozemok so stavebným povolením

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 355 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

182,800 € 515 €/m²

Stavebný pozemok 800 m² v Marianke + projektová štúdia | okamžitá vízia bývania

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

B10 vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 800 m² v obľúbenej lokalite Marianka, len pá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

280,000 € 350 €/m²

VÝNIMOČNÉ TICHÉ MIESTO PRI LESE - DOM s VEĽKÝM POZEMKOM

Reality Marianka

Rodinný dom | 295 m²

B10 Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom o výmere takmer 50

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Marianka

749,990 € 2542 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK | Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | 801 m²

B10 vám ponúka na predaj krásny, jemne svahovitý pozemok o výmere 801 m² v pokojnej a obľúbenej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

190,000 € 237 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI MARIANKA, NA KRACINÁCH

Reality Marianka

Rodinný dom | 224 m²

Ponúkame Vám exluzívne na predaj krásny, trojpodlažný 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci M

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Marianka

Info v RK

DOM-REALÍT, - Chata s 30 árovým pozemkom

Reality Marianka

Rekreačný pozemok | Štúrova | 2,953 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v rekreačnej zóne Marianky, priamo pod l

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

180 €/m2 180 €/m2

DOM VÝNIMOČNOSTI

Reality Marianka

Rodinný dom | Štúrova | 172 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE si Vám dovoľuje predstaviť jedinečný, nízko nákladový 5-izbový rodinn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Marianka

498,000 € 2895 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Polyfunkčná budova (kaviareň, medicínske centrum, detské centrum, joga...) Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2.214 m²

Reality Marianka

Polyfunkčný objekt | Karpatská | 140 m²

-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Rodinné domy na predaj (23110)
Upresniť hľadanie